Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alszik el este 17 hó...

Hogyan alszik el este 17 hó körüli babátok? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Macival sötétben vagy mesehallgatás közben vagy cicin cumizva vagy addig dúdolsz neki míg el nem alszik, stb.
2010. jan. 6. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
16 hónapos, cicin alszik el, max. 15 perc alatt. Persze van olyan, hogy fürdés után még bandázni akar. Néhány hete elég nehéz elaltatni. Próbáltam "vasszigorral", az úgysem engedem módszert... másfél óráig zokogott az ölemben, mire elaludt. Apa letiltott a sírásról, ő úgy volt vele, hogy akkor hagyjuk kicsit, hátha jobb lesz. Így most van, hogy fél órát még játszik, aztán kikapcsoljuk a tévét, lámpát leoltjuk és mind a hárman bevonulunk a szobába. Akkor ő elkezd cicizni, de a lábát azért apára pakolja, vagy simogatja a kezével, míg le nem alszik. A másik varia, hogy én bent maradok a szobában és amikor a kiskirályfi méltóztatik elálmosodni, akkor bejön és követeli a jussát (cici). Akkor apa sem kell. :) Nálunk 20-kor azért általában takarodó van, hogy mi is tudjunk kicsit kettesben lenni.
2010. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megissza a tápszerét,beadom cumit a szájába a kispárnáját meg a kezébe adom és berakom a kiságyába.Leoltom a lámpát és 5 perc múlva már alszik is.Mindegy hogy melyik mamánál alszik vagy hogy kirakja le aludni úgyanúgy alszik el mindenhol.Igy lett szoktatva!
2010. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
második valaszolonak gratu ugyesen nevelte,de elmondana hogy csinálta?mert a fiam aki 16 hós ö is cicin alszik el többnyire...nem tudom hogy szoktassam le.nem szeretem ha sir
2010. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14 hóig szopott, de sose aludt el a cicin.

Most 18 hós és kb olyan egy éves kora óta úgy alszik el, hogy este pancsi után kap egy pohárka tejet, majd hancúrozik az ágyunkban, az ágya a miénk mellett van (nem akarom még a 10 éves nagyfiammal összerakni), amikor elfárad akkor eldől bealszik vagy bemászik az ágyába és lefekszik. Előtte kapunk "jóéjtpuszit".

Egyébként 7-kor fürdik, 8-ra általában elalszik.

2010. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22.01 vagyok, még annyit hogy nincs cumisüvegünk, tehát pohárból iszik annyit amennyit akar. Sose nem is volt, az 1. babámnak sem.
2010. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányom megissza az esti tejecskéjét még olvasunk 1-2 rövidebb mesét.Berakom a kiságyába (ami a saját szobájában van) jó éjt puszi villany leolt.Kb 10-15 perc mire elalszik én meg addig ülök a sötét szobában a földön.
2010. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!