Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babával mit lehet...

1 hónapos babával mit lehet játszani, vagy mi köti le?

Figyelt kérdés
Napközben elég sokat van ébren a kislányom, és bárhogy próbálom lekötni a figyelmét, egy pár percig elnézelődik, aztán keserves sírás jön, és ezek váltják egymást.
2010. jan. 6. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ővele még sok mindent nem tudsz játszani.Szerintem ő most inkább a dédelgetést értékelné a leginkább.Azt mondják rá fog szokni.Én a lányomat cipeltem 2 hónapos koráig egész nap,mert másképp nem volt el.Aztán ahogy jött a játékosabb idő(úgy 2-3 hónaposan)leszokott róla.
2010. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Órák hosszat beszélgettünk:)

Feküdt az ölemben, a térdeimen, és meséltem neki, a családról, szomszédokról, autókról, mindenről ami eszembe jutott:)

Szerette nézegetni a kiságy felett a forgót, van álomcsapdánk, azt fújogattam neki, színes kendőket lebegtettem előtte.

Énekeltem sokat, hasfájós volt, úgyhogy a szoba két sarka között sétáltunk, és teli torokból énekeltem, ami eszembe jutott. Aztán hazaért a férjem, aki egy éneket sem tud, de az jobban tetszett a fiunknak, mert kb így hangzott, Kossuth Lajos régen volt ebben a dalban, de most sem lesz, mert a jó lovas katonának erre nincs most ideje:D

2010. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őt is lehet már finoman tornáztatni, masszírozni, emelgetni kezét-lábát. Lehet neki énekelgetni. Le lehet tenni a játszószőnyegre, lehet neki játszani-bábozni a figurákkal. A mi babánk már egy hónaposan is szerette nézegetni a tükrös napocskát. Pár percekre hasra is fektettük, mert nagyon szépen kiemelte már a fejét.
2010. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!