Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg kövér lenne a babám?...

Tényleg kövér lenne a babám? 2,5 hónapos,6 kg és 60 cm. Tápszeres 2 hónapos kora óta, és 3 óránként eszik, éjjel 1x, majd 5-6 órakor kér először enni.140-160ml-t eszik. Az orvos szerint már csak 4-5 óránként kellene ennie, szerinte kövér a babám.

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 13:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem bántó a béka,mikor hazajöttünk a kórházból mi is béka, békucinak hívtuk, aztán ahogy elkezdett husisodni, elmaradt! (bocs az offért, és látom már megbeszéltétek, csak jó volt leírni :)))) )

Amúgy kedves kérdező, ne foglalkozz a dokival, majd ha elkezd mozogni úgy is lemegy róla, amúgy meg minden baba másképpen fejlődik, lehet a tied most husisabb és később nem lesz az. Szerintem akkor kell majd igazán aggódni ha 1-1,5 éves korában 15 kg fölött lesz, akkor kell talán vmit tenni, nehogy a szerveire menjen. De valószínű a te babád jól hasznosítja a tápanyagot. És szerintem ő is változni fog, nem egyforma ütemben híznak a babád. Lehet h most jól betankol a "nehezebb" napokra!

2010. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Annyira szarul érzem magam a békás kijelentésem miatt. Komolyan, ne haragudjatok. Nem is tudom, hogy nem gondoltam végig, hogy valakinek ez rosszul eshet.
2010. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónaposan 8 kiló volt és 67cm. (Születésekor 3740g, 54cm volt.) Reggelente hagyom egy kicsit az ágyban, hogy kimozogja magát, olyankor nem igényli, hogy felvegyem, csak kalimpál a kezeivel, lábaival. Most 4 hónapos, és 9 kiló. Szóval egy hónap alatt így már "csak" 1 kilót hízott. Egyébként anyatejes baba.
2010. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a harmadik vagyok, szerintem nem bántó a béka :))Mi a kisfiunkat szintén kisbékának meg gilisztácskának is hívtuk, mert ő meg a másik véglet volt mindig is, hosszú és vékony.:)

Szerintem ne érezd rosszul magad emiatt amit írtál.

Vannak ezen az oldalon olyan durva beszólások sokszor anyukáktól :(, hogy inkább ők szégyellhetnék magukat!

Bocsánat az offért.


Mindenkinek jó husisodást :)) (márhogy a babáknak :))

2010. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kicsit megnyugdtam, bár én sem látom kövérnek a babámat.
2010. jan. 7. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!