Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már, hogy annyira...

Előfordult már, hogy annyira fáradtak voltatok a sok éjszakázástól, hogy nem ébredtetek fel egyből, amikor sírt a babátok?

Figyelt kérdés

Hónapok óta 2 - 2 és 1/2 óránként kelek éjszaka, már teljesen ki vagyok purcanva. Az utóbbi pár hétben egyre többször fordult elő az, hogy nem ébredek fel egyből, ha sír a kisfiam. Annyikra K.O. vagyok, hogy beleálmodom a sírást az álmomba és azt hiszem, hogy csak álmodom a gyereksírást.

Olyan lelkiismeret furdalásom van emiatt.


2010. jan. 6. 12:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok így ezzel. Sok ismerős helyzetet írtatok le! :-)

Megpróbálok majd hétvégeken egy kicsit félrevonulni és pihenni! Köszönöm a tanácsokat!

A kisfiam 7 hónapos, úgyhogy jó pár hónapig biztosan lesz még éjszakázás!

2010. jan. 6. 13:20
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia


Nálunk még nem fordult elő. Én is olyan 2-3 óránként kelek fel hozzá,de nálunk lehet,hogy azért van,hogy egyből felkelek hozzá,mert az első ébredésétől már jön mellém. Így hogy mellettem fekszik,azért könnyebb észrevenni minden rezdülését... Nem is alszom szerintem mélyen,mert azért mindíg figyelek,hogy nehogy ráfeküdjön az apja mikor átfordul egyik oldaláról a másikra...


Üdv, egy 5 hónapos baba anyuja

2010. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!