Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már, hogy annyira...

Előfordult már, hogy annyira fáradtak voltatok a sok éjszakázástól, hogy nem ébredtetek fel egyből, amikor sírt a babátok?

Figyelt kérdés

Hónapok óta 2 - 2 és 1/2 óránként kelek éjszaka, már teljesen ki vagyok purcanva. Az utóbbi pár hétben egyre többször fordult elő az, hogy nem ébredek fel egyből, ha sír a kisfiam. Annyikra K.O. vagyok, hogy beleálmodom a sírást az álmomba és azt hiszem, hogy csak álmodom a gyereksírást.

Olyan lelkiismeret furdalásom van emiatt.


2010. jan. 6. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most 6 hós a babám, és most fordult elő először. Én is rosszul éreztem magam:-(
2010. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,még olyan is előfordult hogy annyira kómás voltam,hogy azt hittem álmodom hogy valami zenél apa táskájában(a légzésfigyelő szólt),és ahelyett hogy odamentem volna a kiságyhoz,a táskában kezdtem kotorni hogy megnézzem mi zenél....:-( szerencsére téves riasztás volt.
2010. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jujj volt ilyen igen:(

Nagyon utáltam magam miatta.Volt olyan is hogy hallottam hogy sir de egyszerűen nem tudtam megmozdulni pár percig annyira fáradt voltam.De szerencsére nem tartott sokáig ez az időszak(zombi időszak).

kitartás!

2010. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Aha, apa szólt rám, mivel ő nem tudott neki cicit adni...

MA reggelre meg gőzöm sincs, hogy' kerültem át Manóval közös takaró alá, amikor nem így aludtunk el...

Kicsit aludnom kéne.

Pihenj, kedves kérdező, apa legyen el a gyerekkel, mondjuk hétvégén, ha kell, akkor adjon ő neki tejet, vagy bébiételt (nem tudom mennyi idős a babád). És zárd magadra az ajtót, aludd ki magad.

Én így fogok tenni szombaton :-)

2010. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem még csak 7 hetes a kislányom, de már előfordult többször is, hogy apja előbb ébredt a gyereksírásra mint én, mire én felébredtem, már adta kezembe a picit így az ágyból sem kellett kikelnem, persze fordítva is előfordul, hogy én már a pici mocorgására felébredek és apja észresem veszi, hogy éjszaka történt valami, csak megdöbbenve veszi észre, hogy kialudva ébredt reggel :)
2010. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is előfordul. Most a nagyobb már szobatiszta és csak felsír, ha pisilni kell menni és sajnos előfordult, hogy mire reagáltam és eljutott a tudatomig, hogy ki kéne vinni már be is pisilt. Mert sajnos felsír és rögtön vissza is alszik.
2010. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon be lehet zakkanni. Én ébredéskor néha azt hiszem, hogy rajtam fekszik a baba, és tapogatózok körben az ágyban, mire rájövök, hogy mi van. Szerencsére nem sírva ébred a baba, csak az őrzőn keresztül hallom, hogy motoszkál, vagy cuppog.
2010. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is előfordul hogy későn reagálok,hogy sír a lányom!

De ezen nem csodálkozom!Van olyan éjszaka amikor 2-3órákat alszom,napközben meg szinte semmit nincs időm pihenni!És ez immáron 13hónapja megy igy!Nálunk apa nem ébred fel semmire!Ő nagyon jó alvó,álmában az ágyat kilophatnám alóla!:)Olyan is volt hogy annyira fáradt voltam hogy apát kicsit "megrugdostam" a takaró alatt hogy sír a lány és nem bírok hozzá felkellni!Akkor ő felkelt,de ez ritka!

CSak azt tudom mondani hogy kitartás!Csinálj magadnak egy olyan napot amikor mindent odakészítesz apának és te pedig lefexel pihenni!És emiatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod!


113hós "éjjelsokatsírós" tündérke anyukája!:)

2010. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nekem sokszor volt már ilyen és 5-ből 3-xzor mire leesett, hogy sír addigra épp abba is hagyta és szépen visszaaludt. Nem is kell mindig egyből felkelni hozzá én ebből ezt veszem le. Van, hogy Ő is csak álmában sír, ezt meg egyszer láttam is.

11 hónapos anyuka

2010. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13hós akart lenni!:)
2010. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!