Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok tapasztalatokat az...

Írnátok tapasztalatokat az Aludj jól gyermekem c. könyv módszereivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elég drasztikusnak tűnik. Tényleg beválnak a módszerek?

Megéri?


2010. jan. 6. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én elolvastam,nem mondom,hogy szó szerinte betartottam,de egy-két tanácsot szerintem érdemes megfogadni.Én csak az elaltatás részét tartom be, a 45 kilómmal elég nehéz lenne már ringatni a 7 kilós lányomat.Leteszem este 7kor az ágyba fürdés után,és alszik.Be se kell hozzá mennem még egyszer.
2010. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bárki bármit is mond, nekünk nagyon bevált. Az éjszakai 4-5 ébredés 1 hét alatt teljesen megszűnt. Az esti altatást 3 nap alatt megszokta, nem is kellett bemenni hozzá. A napközbeni altatás meredekebb volt, 2 hétig is eltartott. Nekem szerencsém volt, mert a férjem végig mellettem volt, egyébként nagyon nehéz volt hallgatnom, hogy sírt. A leghosszabb idő 35 perc volt. Azóta egy kipihent kisbabám, és én pedig egy kipihent anyuka vagyok, és nem vettem észre , hogy bármiben is ártottam volna a babámnak, egy egészséges, kiegyensúlyozott kiscsaj.


Ja, 10 hónapos volt, mikor kipróbáltuk a módszert!

2010. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi! Belevágtunk mi is.

Annyira sírt szegény, hogy én is sírtam vele együtt, de sajna muszáj valamit kitalálni, mert eddig semmi nem vált be. Az utóbbi időben csak a hintába volt hajlandó elaludni. Még az sem volt jó ha én ringattam. Amint közelítettünk az ágyhoz ordított :-(

Remélem nálunk is beválik.

2010. jan. 7. 09:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi fél évesek vagyunk.
2010. jan. 7. 09:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!