Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónaposan miért nem alszik...

14 hónaposan miért nem alszik végig egy éjszakát?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kisfiam! Velünk alszik ami nem esik egyikünknek sem nehezére apa is örül neki én is és gondolom Robika is:) Ami nagyon nehéz az az,hogy körbe körbe "mászkál éjjel van amikor alábomnál alszik vissza! Minimum 4-5 alkalommal ébred felsír vagy csak nyögdécsel! Kap ilyenkor inni de nem mindig iszik csak cumi és visszalszik! Mit gondoltok mi zavarjuk? Annyir tanácstalan vagyok olyan jó lenne végre egy éjszakát végig aludni még soha nem volt ilyen amióta megszületett! Segítsetek légyszi ti mit csinálnátok?
2010. jan. 6. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányommmal ugyanez a helyzet. 17 honapos. Egészen addig nyugodtan alszik, amíg nem megyünk mi is lefeküdni mellé, szerintem érzi és valamilyen szinten zavarja a jelenlétünk. Ha van rá modod, probáld meg, hogy egyszer másik szobában alszotok. Az én lánykám ráadásul cicizik is amikor felébred, éppen mostanában szeretném az éjjeli szopizásrol leszoktatni. Sok szerencsét!
2010. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15 hós a lányom,és ugyanez a helyzet.3 és 6 hós kora között aludt végig,de azóta nincs olyan éjjel,hogy minimum 3-szor ne ébredne fel:(

Mondjuk most épp 2 szemfogát várjuk ,hogy kibújjon végre...előtte a rágófogak voltak...eddig mindig volt mire fogni,hogy nem alszik:)

Ja,a lányom nem velünk alszik,csend van,mégis ébred.Szomszédasszonyom 15 hós fia dettó...ő is kezd zombivá válni..velem együtt:)

2010. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Szerintem vannak ilyen gyerekek, akik talán sosem fognak nyugodtan aludni. Amikor már nagyon ki vagyok akadva, mindig arra gondolok, hogy elfogadom ilyennek amilyen, hiszen imádom!
2010. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is néha tök jól elfogadom néha meg kiakadok.... A nyügös éjjelek után reggel 5-kor kel amikor 6-ig alszik örömtáncot járok!:) Napközben persze alszik 1* ami 2-2és fél óra de van amikor 3. Inkább éjjel aludnánk jó olyan jó lenne szerintem türelmem is nagyobb lenne kipihenve...
2010. jan. 6. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Megoldást nem tudok, az én 15 hónapos lányom 11 hónapja! nem alszik éjszaka, van h óránként kel. Ő is már velünk alszik, azaz felvátva alszunk vele, mert nem lehet birni. 9 hónapok koráig kiságyban aludt, de ott is felkelt, rádásul orditott benne. Mellettem legalább alszik tovább, miután cumit kap, v iszik, v csak megsimogatom a hátát.

Rejtély az egész.

2010. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!