Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek A suttogó titkai című...

Akinek A suttogó titkai című könyv tesztje alapján Mintagyereke van, annak tényleg átaludta az éjszakát 3 hónaposan?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5 hetesen :))
2011. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
átaludta. 2 hetes kora óta, most másfél éves és szerencsére az alvással azóta sincs bajunk.
2011. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az én lányom jövő héten lesz 3 hós,még eddig 4,5 óránál többet nemaludt, várom a csodát.:))
2011. jan. 24. 16:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Várhatod,mert a teszt alapján az enyém "minta",de 22 hónapos és még soha nem alud át egy éjszakát sem,minimum3x kel.
2011. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a tesztet nem ismerem,de az én babám 7 hetes korától átaludta az éjszakát,aztán 3,5 hónaposan egyik napról a másikra el kezdett újra kelni éjszaka.Ez 3 hete volt és semmi változás,kétszer eszik és szó nélkül alszik tovább.
2011. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is várhatod.Az első fiam,aki a teszt alapján közel sem mintagyerek 6 hetes korától aludta végig az éjszakát,a mai napig jó alvó,nyugodt kis srác.A kis 2.5 évesem,aki viszont-állítólag(a teszt szerint)-mintagyerek,baromira nem alussza végig.Kb. 1 hónapja már nem eszik hajnalban,de vagy engem hív át,vagy átjön hozzánk.A lényeg,hogy esze ágában nincs átaludni az éjszakát(és nem is aludta át SOHA).Engem mondjuk nem zavar(egy kisgyereke erről IS szól(hat)),A suttogót viszont a sutba dobtam...
2011. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

:)

Ezt a könyvet bárki írhatta volna. Nem tudom mitől lett az akkora siker. Még jó, hogy csak e-bookban van meg, és nem dobtam ki érte pénzt...

5 hónaposan aludta át, amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak.

2011. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a babád éhes azért ébred, etetni kéne, nem pedig csodát várni és könyveket olvasni. Vannak babák aki sokszor keveset esznek, a gyomor befogadó tartalma folyamatosan nő. én 7 hónapig éjszakáztam, szoptattam, aztán abba maradt a szopi igény és elkezdtük átaludni az éjszakákat. ismerek én is 16 hónapos gyerket aki még 4x kel fel enni éjjel... hát bármi lehet még nálatok :-)
2011. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16 hónaposan annyiszor felkelni, már rászoktatás az evésre szerintem. Már meg is szokta. A mi kisfiunk a minta 2 hónapostól átaludta. Este 9-kor kapta utsó tejcijét sötét szobában a kezünkben, majd ágyba és kész. Kislányunk más téma volt. Ő sokszor felkelt, kit tudja miért, de nem maradt fent, nem kellett altatgatni, nem kellett neki hami se, csak jelentette, hogy baja van, cumi vissza, fordítás erre, arra, takaró le- fel, ez eltartott 3 évig. Ő persze visszaaludt egyből, csak én nem, nagyon fárasztó volt.
2011. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8 hetesen átaludta. minta a könyv szerint.

Én csak az elejét olvastam el a könyvnek és követtem az ösztöneimet :)


Másnál lehet hogy nem jön be.....

2011. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!