Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenben hol lehet olcsón...

Debrecenben hol lehet olcsón bilit venni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az olcsó... a Tescoban olyan 6-800 Ft a sima műanyag bili.
2010. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az már tűrhető ár. Nekem 1500 viszont már sok egy biliért, nem tudom, ti hogy vagytok ezzel.
2010. jan. 6. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még nem néztem utána, mert még csak 13 hónapos a kisfiam. De valószínűleg én is inkább a 6-800 Ft-osat választanám, ha lehet ennyiért is kapni.

Azért tudtam csak, mert anyukám már karácsonyra bilit akart venni a manónak és pont a Tescoban voltunk a babacuccoknál. De úgy gondolom, hogy még korai lenne nekünk.

A te babád mennyi idős?

/első/

2010. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már megint én :-)

Most voltam a Tescoban (igaz, Bp-en). A legolcsóbb bili 785 Ft volt, aztán 805 Ft. Utána már csak 1200-1500 Ft-osak voltak. Gyakorlatilag mind egyforma volt :-)

2010. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19 hónapos a kisfiam. Már korábban is akartunk neki venni, de eddig nem találtunk olcsóbbat. Köszi, hogy írtál, megnézem én is a tescoban.
2010. jan. 6. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!