Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondja azt a doki hogy...

Miért mondja azt a doki hogy ha a babám nem eszi meg a HA-s tápszert csak a simát akkor nem éhes? És ne adjak neki simát. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem baromság ez a HA hiszti. ő biztos úgy jár jól, ha a HA-t írja fel, de ha semmi baja a babádnak, akkor minek a hypoallergén cucc? hagyd az orvost a francba, keress mást, aki a simát is felírja. a babád is tudja mi a jó :)
2010. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom okkal kapja a HA-s tápszert?! Ha nem eszi meg azt a fajtát akkor próbálj meg másikat. Az én lányom se eszi meg mindegyiket. Próbálgatni kell. Egyébként ha nagyon éhes lenne, akkor tényleg megenné... Tapasztalat! De amit nem szeret azt ne add neki, mi sem esszük meg amit nem szeretünk...

Mennyi idős a babád?

2010. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos. Szerencsére nem nagyon kell tápszer csak mostanában este pótolni kell. És nincs tejérzékeny a családban alapból ezt irja fel mindenkinek. Igazából nem tudom miért.
2010. jan. 5. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem is felesleges ez megvenned, mert jóval drágább a sima tápszernél.

Én mindig a háziorvossal irattam fel és ő azt írta amit én mondtam. Persze a korának megfelelőt. Mi a Beba 1 Aktív nevezetű tápszert kaptuk és nagyon szerették. Csak sajna tejallergiás lett és át kellett térnünk a HA-ra. de ez nem tartozik a kérdéshez :)

Második voltam.

2010. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tejérzékeny a baba, akkor felesleges a HA-tápszer.

Persze, a dokinak tök mindegy, ha a gyereked ordít az éhségtől. Szerintem arra gondolt, hogy ha valaki nagyon éhes, akkor bármit megeszik. Hát elég nagy idiótaság ez.

Amúgy is a sima tápszerek sokkal jobbak, mert azok módosított tehéntejből vannak, a HA tápik legtöbbje pedig szójából.Arról nem is beszélve, hogy sokkal rosszabb az ízük, mint a simának.

2010. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nem HA-s tápszer a későbbiekben ételallergiát okozhat a kutatások szerint. Próbáltál többfélét is? A Milupa egyre szarabb, és olyan büdös, hogy én sem enném meg. A Beba bevált nekünk.
2010. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!