Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiskanállal vaj evés? A ti...

Kiskanállal vaj evés? A ti babátok is szereti?

Figyelt kérdés
A kislányom 1 hete, ha vajaskenyeret kap, akkor lekaparja a vajat és megeszi, majd kéri a ráma margarinos dobozt és a kiskanalat, és elkezdi belapátolni. Akár 10-12 mokkáskanálnyi is lemegy. Én nem tudnám megenni. Szerintetek baj, ha ilyet eszik? Amúgy nagyon rossz evő, keveset eszik, és ha ilyenkor elveszem tőle más se kell, ha megtarthatja és ehet amennyit akar, akkor utána eszik mást. Amúgy 2 éves
2010. jan. 5. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Végül is semmi baja nem lehet tőle.Érdekes hogy a vajat szereti.Ha csak így eszik mást,és rossz evő...én hagynám.
2010. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém annak idején kolbászt mártogatott vajba és azt ette, nem lehetett tőle elvenni.
2010. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most akkor vaj vagy margarin?
2010. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
A margarin egy szar, te se edd. Egészségtelen, néhány molekulányi különbség, és műanyag lenne.
2010. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem tudom, magába enni a zsírt? Szerintem nem valami egészséges. Akkor már inkább egyen egy kis cukrot, chipset még az is jobb. (bár ez sem igaz, de abban legalább van valamennyi krumpli is)
2010. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Kend meg a kenyeret joghurttal, hátha azt is lekapargatja:)

Szerintem se egészséges.

2010. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek is imádták,de nem hagytam nekik,tuti hasmenés lett volna.
2010. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Margarint szereti, és abszolút nincs tőle hasmenése. A védőnő szerint hagyjam, mert érzi, hogy ebben van valami, ami hiányzik a szervezetének, de nem tudom. Ma vettem neki mascarponét, és azt is megeszi. Remélem így is marad, mert az csak jobb lenne.
2010. jan. 5. 19:23
 9/10 anonim ***** válasza:
mascarpone? ügyes vagy! ez nem jutott eszembe...
2010. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok!

Pontosan ahogy írtad!A gyerekek ösztönösen tudják mi jó nekik.Mint például kikaparják a falat,és megeszik...semmi baja nem lesz néhány kanál margarintól.UGYAN MÁR!Felnőtt korában sokkal több mindennel fogja "mérgezni" magát(ételekre gondoltam)

2010. jan. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!