Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit "kell" innia egy 10...

Mennyit "kell" innia egy 10 hós babának?

Figyelt kérdés
Tápszeres,reggel-este 250-250 ml-t iszik.Én a vízre gondolok, hogy mennyi kb?
2010. jan. 5. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Enyém is 10hónapos, de alig iszik. Reggel este tápszer épphogy megissza s 120-150-et, úgyhogy sztem Te nyugodt lehetsz, eleget iszik.

Minden kajcsi után adok neki vizet, néha belekortyol nagyon néha meg egyáltalán nem.

Tipppet én is fogadnék, mitől inna többet.

2010. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nincs meghatározva. Annyit adsz neki inni amennyit igényel. Lányom 9hónapos,ő van mikor egy nap megiszik 2üveggel is (ami összesen 220ml). Születésétől kéri a vizet,mást nem adok neki.
2010. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok...

Tápszert reggel-este kap, amiből reggel 150-et eszik, este pedig 240-et. Néha éjszaka is...

2010. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alig iszik a fiam is, szerintem a tápin kivül max egy deci teát/vizet. Kevésnek tartom, néha idegesit, pl hogy ebéd után semmit nem iszik.
2010. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az enyém nem iszik keveset,csak kíváncsi voltam más babájára is.Minden evés közben is kap vizet és utána is.Ez evésenként kb. 100 ml.De ha édeset kap(banán),akkor nem iszik sokat.Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 6. 07:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!