Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babája egy idő után...

Akiknek a babája egy idő után átaludta az éjszakát, az egyik napról a másikra csinálta, vagy egy hoszabb folyamat volt?

Figyelt kérdés
A kisfiam 5 hónapos, este 7 kor fekszik, reggel 6 körül kel. Általában egyszer vagy kétszer kel fel szopizni éjszaka. Az elmúlt két héten négy napig nem kelt fel enni (nem egymást követő napok voltak) Amikor felkel akkor általában már csak 1-2 percig szopizik, aztán bealszik, cumira viszont nem alszik vissza. Most akkor kezdjem el valahogyan leszoktatni erről, vagy így fog szépen lassan magától leszokni az éjszakai ébredésekről?
2010. jan. 5. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A kislányom 5 hónapos.

Egészen idáig mindig felkelt 2* is egy éjjel enni.Most két hete este 7-től reggel 7-ig aludt.Ez két hétig tartott,majd most újra 2* kel enni.

Szóval szerintem ők még változnak,mikor így,mikor úgy.

2010. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányom 6 hetesen már átaludta az éjszakát, mégpedig úgy, hogy születése után egyre később kelt fel enni éjszaka, először egy körül, aztán kettő körül, és így tolódott az időpont, aztán már csak reggel ébredt. Mostanában viszont újra elkezdett éjjelente ébredni, valószínűleg a foga miatt (van 3-4 éjjel, amit átalszik, aztán 3-4, amikor felkel egyszer, eszik, majd visszaalszik).
2010. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az 5 hónapos fiam eddig összesen hatszor aludta át az éjszakát, ez már pár hete volt, akkor mikor leesett a hó. Azóta felkel egyszer enni. Szerintem minden babánál másképp működik, én várok, remélem magától leszokik az éjszakai evésről.
2010. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónaposan aludta át először az éjszakát. Fokozatosan ment a dolog, eleinte éjfélkor és hajnalban evett, utána csak hajnalban, majd egyszer csak kibírta reggelig.
2010. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hónap alatt egyszer sem aludta át az éjszakát. Volt, hogy csak egyszer kelt fel kora hajnalban, de általában kétszer is eszik. Legkésőbb 9 felé már alszik, egyszer 1-2 között, és egyszer 5-6 óra körül kel.
2010. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 2 hónapos korában kezdte átaludni az éjszakát, úgy hogy előtte fokozatosan egyre később kelt fel éjjel. De ez csak egy hónapig tartott, mert azóta megint felkel éjjel enni egyszer. De még igy is van hogy átalussza az éjszakát, de ez csak kb 1 hónapban egyszer van, általában mikor elmegyünk valahova és nagyon elfárad.
2010. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Azért megnyugodtam, mert mindenki azt mondja körülöttem, hogy ennyi idősen már át kellene aludnia az éjszakát, de szerintem jobb lenne, ha a saját ritmusában szokna le az ébredésekről.
2010. jan. 6. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!