Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír lassan 6 hós babám...

Miért sír lassan 6 hós babám az utóbbi időben a babakocsiban séta közben?

Figyelt kérdés
Kész rémálom kb. 1,5 hete a séta. Előtte imádott menni, mert nézelődhetett. Olyan a kocsi, hogy az elejét fel lehet hajtani és egy hálón keresztül tudott menetirányba nézni.Hasas baba de azóta nem jó neki sehogy. 10 perc után keservesen ordít. Még nem emeltünk rajta, a gyerekorvos azt mondta még ne. Nem is igényelte eddig mert így is kilátott. Nincs semmi más változás, nem éhes, nem fázik stb.Ti már emeltetek ennyi idősen?
2010. jan. 5. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudsz róla egy linket küldeni, hogy milyen babakocsi? Szerintem olyan, mint nekem volt az első gyerekemnél...és én már emeltem egyet. De nem biztos, hogy azért sír...az enyém 8 hónapos...ő azért ordít, mert sok a ruha és nem tud mozogni...

2010. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyedül tud már űlni?

Ha igen, akkor űltesd fel, de a babakocsi háttámláját ne emeld meg, csak Ő tartsa meg magát, esetleg kapaszkodjon a babakocsi szélébe. Ha elfárad, rögtön le is feküdhet.

A menetirányt meglehet fordítani? Azt is megpróbálhatnád.

Na meg egy kis keksz? Nálam a háztartási keksz szinte mindíg beválik, olykor még altatónak is jó.

2010. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem 3 hónaposan kezdte a fiam a mózeskosaras babakocsiban az ordítást.ugye akkor még ültetni nem lehet,maradt a kenguru,azzal vittem vagy 6hónapos koráig.

aztán először a mózesbe tettem egy kispárnát annak támasztottam,nem függőlegesbe!,ha elkókadt akkor csak kivettem és aludt,aztán egyre jobban megült és kicseréltem egy olyan kocsira ami 150°ig több fokozatban dönthető.most is azt használjuk(14hónapos)

de pl ilyenkor a sok ruhától is sírhat.Főleg ha overall-azt az enyém sem nagyon szerette

2010. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Nem tudok linket küldeni, de az a márkája, hogy KACPER trendi lux. Ma kipróbáltuk, hogy emelünk rajta, de még előbb elkezdte az üvöltést. A több ruha ügy sem fedi le a dolgot, mert ugyanannyi ruhába öltöztettem decemberben is. :((
2010. jan. 5. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is kb 6 hónaposan cirkuszolt a séták alatt, de szerintem azért, mert akkortájt imádott a földön garázdálkodni a szobában, és a babakocsiban nem tudott kedvére gurulgatni. Most 7 és fél hónapos, megint tudunk sétálni.
2010. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hónapos és ő sem bírja mostanában a sétákat. Utálja a sok ruhát, mert nem tud mozogni, és persze feküdni sem szeret, mert nem lát rendesen ki a kocsiból.
2010. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már alig várom a nyarat,hogy csak egy kis vékony ruha,szandál,és irány kifelé,meg hogy ki lehessen venni a kocsiból néha.Mostanában a lánykámnak sem tetszik a séta.Szerintem ez a sok ruha,mozdulatlanság.
2010. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!