Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol hideg a padló, mit adtok...

Ahol hideg a padló, mit adtok totyogó babátok lábára?

Figyelt kérdés
Én már 3 zokninál járok, de még így is hideg a lába. Benticipőben meg fél óra alatt vizesre izzad neki.:(
2010. jan. 5. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nekem nem izzadós a babám, de őrajta egy vékony zokni van és felette pedig olyan zokni aminek bőr a talpa vagy pedig vastag gumiréteg van rajat (ez brendonos azt hiszem) nem fázik neki és nem is izzad.

A másik ami szinétn nem olcsó de abba se izzadt még bele sose, a liliputi bőr cipőcske. Az mégsem olyan mint egy rendes cipő, mert hajlik és puha de ugyanakkor meg nem is fázik benne.

2010. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 zokniban már biztos nem fázik, lehet, hogy egyszerűen ilyen hideglábú. Mennyi idős?

Nálunk amíg bizonytalan volt a járása, addig szandálkát kapott bentre, most pedig már mamuszt adok rá.

2010. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Pont 1 éves, kisfiú.

2010. jan. 5. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:

3 zokniban nem hiszem, hogy fázik, inkább talán kicsit elszorítja neki a kis lábát, nem megy annyi vér bele és azért hideg

vastag, puha zokni, puhatalpú mamusz van a fiamon itthon

2010. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vettem neki egy szandált,most télen le is volt árazva. A védőnő mondta, hogy vegyek a lábára valami jó minőségű, benti szandit. Mióta hordja, sokkal biztosabban áll és járkál.
2010. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyémen szandál van. Az a benticipőnk.
2010. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában vagy harisnya és vamai kisnadrág, melegítő és tappancsos zokni, vagy rugi és tappancsos zokni.
2010. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
zokni, és mamusz,de az sem vastag, ezek mind csúszásgátló talppal
2010. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!