Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam nagyon szenved a fog...

Kisfiam nagyon szenved a fog kibújásától. Mivel segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

13 hónapos,3 hete megtanult elaludni egyedül(nappal és este is),az éjszakákat átaludta,ami több mint fél éve nem történt meg.

Most jön fent a 2 metszőfoga,rettenetesen szenved,csak dobálja magát egész éjjel.

Mivel segíthetnék neki?

(adom a chamomillát 2 napja,hatása nincs)


2010. jan. 5. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
kipróbálhatod a viborcul-kúpot is, de a chamomillát is foytathatod nyugodtan, nekünk se használt egyből.én napi 4-5 x 5golyócskát adtam neki.
2010. jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Esetleg egy kis dentinox géllel tudnád neki enyhíteni egy kicsit. Ebben van egy kis lidokain. Az én kisfiam is most fogzik, már alul kibújt neki az eggyik. Én esténként szoktam neki adni 1 ml-er nurofent és így egész jók az éjszakáink.
2010. jan. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Viburcol pár nap után használt. Illetve, ha nagyon bedurvult a helyzet, és már kislányom pihenésének rovására ment nagyon a dolog, bevetettem a Nurofent is, alkalmanként. Plusz, van borostyánláncunk. Nekünk csak az első két fog volt balhés, a többi azóta simán jött, gond nélkül.
2010. jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, még a Dologel is jó. Szerintem jobb, mint a Dentinox.
2010. jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ha nagyon szenved a ATROPA BELLADONNA 9CH golyócska vált be.
2010. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi ma fogjuk a viburcolt elkzedni, meg a chamomillát. egyzserre 8 foga jön.... valami horror, éjjel is nappal is. :( nagyon remélem, hogy segíteni fog.
2010. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek

borostyánlánca neki is van,hónapok óta le sem veszem,de nálunk inkább esztétikai értéke van,mint haszna

2010. jan. 5. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!