Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elapadt a tejem egyik pillanat...

Elapadt a tejem egyik pillanatról a másikra a babámnak viszont nem kell a táp (még soha nem evett) mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En ilyenkor kegyetlenul fejtem. Az en fiam se fogadta el a tapot, szoval olyan nem volt, hogy ne legyen tej..nehez volt, valamennyit osszekapartam, vagyis fejtem, es ahhoz kevertem tapszert, eloszor 10-20 ml-t, aztan 30 ml-t es igy tovabb, vegul a 60 ml utan mar nem volt baja, aztan adtam teljes adagot.

Szerintem probald a cicidre tenni surubben, mert neha vannak olyan napok, amikor szinte nincs semmi tej a ciciben, de vissza lehet hozni, ha nem is teljesen. Vagy fejj, hogy legyen mit a tapszerhez keverni, amig a babad megszokja az izet es amig a szervezete is megszokja a tapszert, mert attol meg akar hasmenese is lehet.

2010. jan. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom.
2010. jan. 5. 01:04
 3/5 anonim válasza:
100%

Nekem is elapadt, de sikerült visszahoznom:) igaza van az előttem válaszolónak: fejni kell, még akkor is, ha már szinte fáj:(( És én emellett napi 3X2 More milk kapszulát is szedtem, és folyamatosan ittam (szinte már a fülemen folyt kifelé...)ásványvizet és teát. Úgy vettem észre, hogy ha teát iszom, akkor lényegesen több a tejem - gondolom valami vízhajtó hatása lehet... (És ez sima tea volt, nem szoptatós.) (A kapszulát egyébként itt találod meg legolcsóbban, ha a közeledben nem tudod személyesen megvenni - én legalábbis nem találtam ennél kedvezőbbet: [link]

Valahol azt olvastam, hogy olyan nincs, hogy teljesen elmegy a tej, hiszen miután leválasztod a babát, még 40 (azaz NEGYVEN) napig vissza lehet még hozni a tejet!!!

Szóval: kitartás!!! És ami a legeslegfontosabb: ne hagyd, hogy bárki is beleugasson, és rádkényszerítse, hogy nem tudsz szoptatni! Igenis tudsz, csak át kell programoznod az agyad. És hidd el, tudom, milyen, amikor a szíved megszakad, annyira sír a pici, mert éhes... Sok sikert!

3,5 hónapos baba anyukája

2010. jan. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a móre milk nekem csak az elején használt,aztán nem,de én is hoztam már vissza a tejem miután egy gyulladás miatt elapadt.rengeteg fejéssel és az elején szedtem ezt a kapszulát,szépen lassan meg is indult.rengeteget szopiztattam.szinte semmi mást nem csináltam,csak cicin volt,és fejtem,háztartás nuku meg más is,3-4 nap után már volt annyi tejem,hogy jol lakott belőle,de elsőre nekem se fogadta el tápszert,de a nap végére már ivott belőle.gondolom addigra már éhes volt annyira,hogy egyen.csak nyugi,sok folyadék,pihenés és menni fog,de ha még sem akkor sincs gond,előbb utóbb elfogadja a tápszert,ha teszel bele kis vanilin cukrot akkor megeszi.
2010. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 8hónapos korában ment el a tejem egyik napról a másikra. Lányom sm akarta elfogadni a tápszert, vagyis inkább a cumisüveget. 4-5napig kínlódtunk mire sikerült megetetni. Azt csináltam reggel, hogy betettem a szájába és nyimkodtam a cumi részét hogy menjen a tápszer. Este pedig először cicre tettem,majd amikor egy kicsit "bekómázot rajta, kicseréltem a cicit az üvegre. Párszor kilökte, de utána már simán ment. Azóta elfogadja.
2010. jan. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!