Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám egész nap...

4 hónapos babám egész nap nyűgös, sír. Mitől lehet? Tünetek lent.

Figyelt kérdés

Kislányom nem alszik napközben már napok óta, csak 2*,3* 20 percet. Ma délután pedig vigasztalhatatlanul sírt, oldalra fordulva megfeszítette a testét. Nem volt soha hasfájós, tápszeres. Rendesen eszik, iszik, kakil.

Amit észrevettem, hogy eléggé folyik a nyála és szopja az ujjait. Lehet fogzás? Mit adjak neki?


2010. jan. 4. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Az én kisfiam 3 hónapos, de ugyanezt csinálja az elmúlt napokban. Én azt vettem észre, hogy büfiznie kell ilyenkor. Ha felveszem és sétálgatok vele egy kicsit, ütögetem gyengéden a hátacskáját, mindig kijön egy-egy picike büfi, és utána megnyugszik. Mostanság többet eszik, ráadásul nem kapja be rendesen a cicit, kinyomja a szájából, épphogy a szájában van, így több levegőt nyel és szerintem ezért van. Ő is tömködi a kezét a szájába és folyik a nyálacskája, de nincs megduzzadva az ínye, így nem gondolom hogy a foga jön. Persze lehet tévedek, majd meglátjuk.
2010. jan. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hasra fordítod is sír?Próbáld meg.Nem lehet,hogy azért feszíti magát mert szeretne megfordulni,és mérges amiért nem megy?
2010. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hason nem szeret lenni, kicsit hypotón, jár hozzá gyógytornász is. De azért kösz a tippet megpróbálom forgatni ha feszít.
2010. jan. 6. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hypotoniás, akkor pont azért kéne hasra tenni, hogy erősítse a hátát-nyakát, vagy nem?
2010. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyakran hasra van téve, de nem szereti ezért sem gondoltam, hogy esetleg át akar fordulni.
2010. jan. 6. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!