Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyereket vihetek...

1 éves gyereket vihetek külföldre nyaralni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, vihetjük az akkor lesz 1 éves kisfiunkat Horvátországba? Nyaralóba mennénk.
2010. jan. 4. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze!

Az én kisfiam 14 hónapos volt mikor Horvátországban apartmanban voltunk. de voltak ott akkor 7-8 hónapos babák is.

2010. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mondod, hogy ezt nem tudod egyedül eldönteni?!
2010. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

hát. nyaralni a legkevésbé fogtok. de vigyétek.

felesleges egy ekkora gyereket külföldre nyaralni vinni, hiszen emlékezni nem fog rá, és azzal fog elmenni a nap, h őt pelenkázzátok, etetitek, és nem tudtok normálisan fürdeni a tengerben, sem pedig kirándulni menni. nyaralni márpedig nem azért megy az ember, h az apartmanban rostokoljon, és a babáját gondozza. azt itthon is lehet.

2010. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben magammal vinném, mert ha itthon hagynám, rosszabb lenne a lelkemnek. Nagyon hiányozna a gyermekem.

NÉLKÜLE ÉN NEM MENNÉK EL NYARALNI SE KÜLFÖLDRE, SE ITTHON.

2010. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mama is jön, így könnyebbség lesz, és mintha otthon lennénk, csak éppen tengerparti nyaralóban.:)Idén megyünk le gyerekkel először.

Természetesen el tudom dönteni, és csupán tapasztalatokat vártam válaszként, pl. hogy viselkedett a baba?

Első válaszolónak köszi, többieknek úgy látom zéró tapasztalat, ezért kár ilyen kérdésre válaszolnotok, nem arra vagyok kíváncsi, mit gondoltok, mit csinálnátok ha...

2010. jan. 4. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi fél évesen vittük, Horváto., apartman, minden rendben volt, jó nyaralás volt nagyon, mi legalábbis jól éreztük magunkat.

Ti kedves válaszolók egész nap pelenkáztok és etettek itthon???

Mert nekem azóta ikreim is vannak és mégis van időm mindenre, szóval nem tudom...

Mi minden évben megyünk nyaralni, az ikrekkel is voltunk idén már Horváto-ban (3 gyerek és a két szülő csak), a kicsik fél évesek voltak szintén, mint az első gyerekkel anno. Az is jó volt, fürödtünk, kirándultunk, étteremben kajáltunk, satöbbi. A kis család :-)

Ja, és belföldön is voltunk velük, szintén a nyáron.

Úgyhogy hajrá!

Csak egy ciki volt: elfelejtettünk szúnyogriasztó cuccot vinni, ott meg nem tudtam venni nekik (nem értettem, mi van ráírva, kicsiknek is adható-e...). Azt hittem, a tengerpartra nem kell, de tévedtem...

2010. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na végre! :) Ilyen tapasztalatra gondoltam. Köszi. Eddig sem voltam itthon ülő, ezután meg pláne! A gyerek igaz, hogy nem tudja, hogy tengerparton van, de biztosan istenien fog-fogunk szórakozni.:)Felkészülök, viszek mindent, ami az ő kényelmét, biztonságát szolgálja. Esetleg van olyan dolog, amire Te sem gondoltál, és utólag jó lett volna, ha viszed?
2010. jan. 5. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!