Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok rá babátok...

Hogyan szoktattátok rá babátokat a fürdetésre?

Figyelt kérdés

1 hós pici lányom végig üvölti a fürdetést, úgy üvölt mintha nyúznánk és nem tudom mit kezdjek vele. Mondjuk egyébként is sokat sír. Sír pelenkázás, öltöztetés közben is.

Ötlet?


2010. jan. 4. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Türelem!:) nekem mindhárom gyerkőc ordítot az első időben,aztán fordult a kocka és azóta imádnak pancsizni a 6 hónapostól az 5 évesig mindegyik.:)A 6 hónapos kb 2 hónapja szeret fürcsizni,öltözni még mindig nem,vetkőzni viszont igen.:)
2010. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elmúlik :) Nálunk egyik napról a másikra lett kedvencünk ! Elég meleg van ?
2010. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze, előre jól bemelegítjük a fürdőszobát. A gondok akkor kezdődnek többnyire amikor megérzi a vizet. Néha annyira üvölt, hogy a fürdővízbe bele is pisil, tegnap az erőlködéstől egy kevés kaki is beszaladt.

Pedig nagyon óvatos vagyok vele.

2010. jan. 4. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány fokos a víz? A mi picink azóta nem ordít, hogy csak 36 fokos vízben mosdatjuk. Próbáld ki, hogy melegebb vagy a hidegebb vizet szereti. Lehet, nálatok is csak ez a gond.
2010. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a víz hőfokával lesz a gond. Van olyan baba, aki 36 fokos vízbe érzi jól magát, az én fiam meg a 40 fokosba. Próbálkozz.
2010. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, a víz hőmérséklete fontos, és az is, hogy biztos, határozott kéz tartsa.Nálunk sokszor apa fürdeti, és ki sem akar szállni akkor a kádból, pedig csak pár hónapos.Ja, és nagyon sokat beszélünk hozzá.
2010. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
35-37 fokos a víz. Vettünk direkt hőmérős kádat erre a célra. Lehet akkor megpróbálkozom a melegebb-hidegebb víz tesztelésével hátha nálunk is beválik.
2010. jan. 4. 19:53
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet h bizonytalannak érzi a helyzetet és fél...sztem fürödjetek együtt...menj be vele a nagykádba és finoman öleld magadhoz, majd úgy erezd a vízbe fokozatosan...
2010. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!


nálunk ugyanez volt a helyzet, egészen másfél hónapos koráig, amikor kaptuk a tanácsot, hogy először amikor beleteszed a vízbe, hasrafektesd, hogy a pociját érje először víz. Csak lestünk, egy nyikkanás nem volt!!!!!! próbáld ki, hátha tetszik majd neki!!

2010. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!