Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá a 8 hónapos...

Hogyan vegyem rá a 8 hónapos kisfiamat, hogy megmaradjon a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Nem tudok már vele sétálni menni,mert eddig kenguruban mászkáltunk,de már több mint 10kg és nem birom cipelni.Tudom hogy elrontottam mert a babakocsiban nem sokat volt eddig,de kenguruval egyszerűbb tömegközlekedni,mint babakocsival egyedül.Most meg beleteszem,pár percig elnézelődik,aztán jön az orditás hiszti,amig kinem veszem a kocsiból.Nem mehet ez igy,valaki segitsen!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 4. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egészen pici korában imádott babakocsizni, aztán mikor már nem aludt el azonnal ő is pár perc múlva ordított. Ez volt pár hónapig aztán már megint élvezte. Lehet, hogy nálatok is átmeneti. Esetleg kipróbálhatod a háti hordozót (én olyan helyekre megyek vele ahová a babakocsit nem tudom bevinni) vagy a hordozókendőt. Ezekben jobban eloszlik a súly mint a kenguruban. Mondjuk nem pont a kérdésre válaszoltam, bocsi. Nem tudom változtatható-e babakocsi tolásiránya, lehet, hogy az segítene még rajta.
2010. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit. A hordozott babák ált. nem szeretik a babakocsit, mert hisz ott nincs ott anyu illata, szívdobogása stb...de mivel én is hordozok és az én babám is 10 kg lett nemrég, ezért mostanra hátra rakom mei-taiban.De abszolút megértelek, azért néha jó a babakocsi (főleg, ha bevásárlást is cipelni kell), az enyém sem szereti, ezért el kezdtem rá edzeni.A módszerem: Mindennap egy picivel többet tettem a kocsiba, de először úgy hogy nem sétálni mentünk, csak kiültem vele a kertbe, hogy lásson, aggattam neki fel játékokat és úgy tettem bele, h mindig kilásson. Aztán elmerészkedtünk az utca végéig, de folymatosan beszéltem neki, aztán így tovább 5-10-20 percre. Ezt szeptember körül kezdtem, mostmár 35-40 percet is elvan. Nézelődik, játszik, folymatosan beszélek hozzá. DE a babakocsi csomagtartójában azért ott a mei-tai-unk, ha menetközben megunná, kiveszem. És én abszolút nem bánom, h nem szereti a kocsit, mert a hordozástól sokkal-sokkal többet kaptunk/kapunk, mint amit a babakocsizás hiányával vesztettünk:-)
2010. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

tiszta szívből sajnállak,mert én ugyan ebbe a cipőbe járok,csak én első perctől babakocsizok. teljesen kikel önmagából,ha kocsiba teszem. ma kellett visszavinnem a dokihoz,és úgy jöttünk haza,hogy mindketten sírtunk. mindenki minket nézett. hiába adok neki bármit is,semmi nem jó,csak ordít. se a kuki,se játék nem kell neki. már azt várom,hogy tudjon járni,és ha 2 óra is lesz,akkor is sétálni fogunk. én se merek már elindulni vele sehova,mert tudom,hogy mi vár rám. nem tudom én se,hogy mi lenne a megoldás,de abba reménykedek,hogy kinövi majd hamar.

minden jót!

2010. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!