Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16-17 hó körüli babátok...

16-17 hó körüli babátok naponta hányszor kap gyümit?

Figyelt kérdés
És milyen formában adjátok Neki? Főleg ilyenkor télen. Kislányomnak 2x adok, reggelire meg uzsira (nem egy nagyétkű), de üvegeset, mert almát nem adnék neki minden nap, más meg nem igen van. Nem ciki hogy üvegeset adok (már kaptam a fejemre emiatt :-) )?
2010. jan. 4. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kislányom is 16 hónapos. Én is szoktam neki üveges gyümölcsöt adni. Egyrészt, mert azt érdekes módon megeszi(pl. őszibarackból az üvegeset szereti, a rendeset nem eszi meg), másrészt, mert falun lakunk, és a zöldségesben csak banán meg alma van. :(

Fontosnak tartom, hogy sokféle gyümölcsöt egyen, ígyhát nekünk maradt az üveges. Persze mindig próbálkozom, hátha ...Például a múltkor az aszalt szilvát(házi, nem tartósítós) megette. :)))

2010. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ciki?Ha nektek megfelel!Én 17hos fiamnak 1x2xadok de inkább csak délután uzsira.Akkor vagy banánt vagy almát vagy mandarint eszik mostanság.Almát meghámozom és elrágcsálja,mandarint is és a banánt is:)Nem pépezem már jo ideje neki,szépen megeszi.
2010. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hós a fiam, és nem eszi meg a gyümölcsöt igy ahogy egyben van igy én nyomkodom neki még mindig. Banánt, almát, mandarint, narancsot kiwit.

És mellette igenis veszek még bébiételt amiben barack meg ilyesmi van.

Mondjuk általában neki már kevés egy üvegnyi bébiétel, így kipótolom az előbb írt idény gyümikkel.

Ja és van meggyem eltéve nyárról :)

Egyszer eszik gyümit, ált.délelőttre.

2010. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!