Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkára váltsak?

Milyen pelenkára váltsak?

Figyelt kérdés

Kislányom lassan 10 kiló, 9 és fél hónapos, olyan 75 centi.

Eddig újszülött korától kizárólag a Huggies-t használtuk, és meg voltam vele elégedve.

De mostanában már 14 órát alszik egyben éjszaka, átázik.

Ez az egyik gondom. A másik, meg sokszor látom, akármennyire is próbálom jól ráadni, hogy a combja tövénél kipirosodik. Ez most a 4-es Huggies.

Ajánlanátok helyette valamit, ami árban elfogadható, de minőségileg hasonló? Vagy már a 4+ Huggies-t kéne ráadnom? Nem lesz túl nagy? Még újszülött korában a Pampers és a Libero nem tetszett, így ezeken kívüli pelenkákra vagyok kíváncsi. Méretet is írjatok. :)

Létezik egyáltalán olyan pelenka, ami 14 óra alatt sem ázik át?

Előre is köszi a válaszokat!


2010. jan. 4. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, az én lányom 9 kilós és mi is kinőttük a 4-es Huggiest. Most 4+ van, pedig az 10 kg-tól lenne, de tökéletesen bevált. Nem ázik át, nem piros a combjánál, szereti. Ő is sokat alszik, éjjel pedig nem cserélünk pelust, tehát tapasztalatból mondom, hogy válts 4+-ra, nem fogod megbánni. Mi is a kezdetektől ezt a márkát használjuk.
2010. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Most néztem meg a Huggies 4+ -os 10-16 kg -ig jó. Szerintem kipróbálhatod, bár nekünk is pisis lesz reggelre, de az én fiam 11,5 kg és nagyon sokat iszik éjszaka.

2010. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor márkahű maradok :)) azt hittem, hogy sokkal nagyobb a 4+ :) akkor olyat veszek. :)
2010. jan. 4. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
újszülött méretből a Pampers nem vált be, viszont a 4+os szerintem nagyon jó - nem ázik át és soha nem piros a fiam popsija - 11 kiló, 75 cm
2010. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi kezdettől a Babylove-t használjuk (dm márka), a lányom most 2 éves, nálunk is van hogy 14 órát van rajta (mondjuk nem alszik annyit, csak reggel én még nem szoktam azonnal lecserélni, mert reggeli után kakil, és ha nem rohanunk sehová, akkor azt megvárom) Szóval ilyenkor még rohangál is benne, bírja.

A kilókról annyit, hogy mindig egy kicsit nagyobbat használunk, nektek ennyi kilóval (most megnéztem) 4-es, vagy 4+-os kéne. (Egyébként mindig akkor váltottunk, amikor néhányszor kifolyt "valami", illetve legutóbb akkor váltottunk, amikor hiányzott a méretünk, egyel nagyobbat vettünk, és mivel annak még nagyobb a nedvszívóképessége, ebből általában napi 3 db is elég.

Árban szerintem középkategóriás, ha mindig ott veszitek és pontokat is gyűjtögettek, akkor még olcsóbb lesz...

2010. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy is dm-es vagyok, eleve mindig kuponfüzettel veszem a huggies-t is. csak mintha én ott nem is láttam volna 4+os huggies-t. ha megyünk legközelebb, és nem lesz, akkor kipróbáljuk a babylove-ot. 25%os kedvezménnyel szoktam megvenni a pelenkát, így a huggies kevesebbe került nekem, mint 3ezer. gondolom a babylove is hasonló ár, vagy még olcsóbb. köszi a válaszokat.
2010. jan. 4. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!