Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székesfehérvár környéki...

Székesfehérvár környéki bölcsődék elérhetők vidékieknek is? Vagy teljesen esélytelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom igazán, hogy mennyire jártam körbe a témát, de most tanácstalan vagyok. Bölcsődét keresek kislányomnak, mert a gyed lejárta után muszáj visszamennem dolgozni, természetesen nem titok, hogy a pénz miatt. Nagyszerű kezdeményezés indult lakóhelyemen, Agárdon. . . bölcsit nyitottak. "Nagyszerű", hogy magánbölcsődét, s még nagyszerűbb, hogy havi 55. 000 Ft-ért. Nos a fizetésem 60%-a menne a bölcsire. . . Most vagy én vagyok hülye. . . vagy ezt az egészet nem is értem. . .

Itt van mellettünk Székesfehérvár 16 km-re, nekem nagyon jó lenne ott is egy bölcsőde. . . Természetesen mindenhol kizárólag székesfehérvári gyerkőcöket vesznek fel. Maradnak a családi napközik, aminek a díjai szintén a magánbölcsiét "verik". . .

S. O. S. . . . .

Ti, székesfehérvári környékén élő anyukák, hogy oldottátok meg ezt a problémát????

Egyáltalán van lehetőségünk? Vagy ne is "kínlódjak"?

Van olyan bölcsi Fehérváron, ahová vidéki gyerekeket is felvesznek? Várom a tapasztalataitokat. . .


2010. jan. 4. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Én majd oviba szeretném Fehérvárra járatni kisfiamat. még nem jártam körbe a témát, mert még csak 13 hónapos, de találtam pár hasznos telefonszámot.

remélem tudtam segíteni:)

[link]

[link]

2010. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Aranyos vagy, köszi!

Azt tudom, hogy ovival és iskolával nincs probléma, felveszik a gyerekeket. De a bölcsi sajna nem :( És nem értem miért? Ha évek óta helyhiány van, akkor miért nem bővítenek, nyitnak új bölcsiket? Megint oda érkeztünk, hogy aki vidéki, az haljon éhen... És persze vidéken kell nyitni 55e Ft-os bölcsit...

Pedagógus vagyok, tapasztalatból tudom, hogy olyan nincs, hogy egy iskolásnak nincs hely valahol, valahová mindenképpen felvesznek...

Szinte az összes fehérvári bölcsi száma megvan, mindenkivel beszéltem, és nagy fejreesés az egész :(

2010. jan. 5. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, Nagyon sajnálom!!! Szerencsére nem kell bölcsin gondolkodnom, de ha eszembe jut az óvoda, már kiráz a hideg!!

Remélem megoldódik a probléma! és ha bébiszittert keresnél? lehet olcsóbb lenne, mint a bölcsi.......

2010. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!