Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám szoktatni őket,...

Hogyan tudnám szoktatni őket, hogy maguktól aludjanak el?

Figyelt kérdés
Lányaim 9hónaposak lesznek. Az első pár hétben, hónapban nem volt gond az altatással. Evés után letettem őket az ágyukba és maguktól elaludtak. Aztán szép lassan rászoktak arra, hogy evés közben, ölben elalszanak. Ha mégsem alszanak el, akkor az egyiket ölben kell altatni. Nem kell ringatni csak fogni, akár TV nézés közben. A másikat pedig az ágyunkba kell tenni és melléfeküdni. Pár perc alatt elalszanak így ezzel nincs gond, de szeretném őket arra szoktatni, hogy egyedül aludjanak el.
2010. jan. 4. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van LifeNetwortk csatornátok, azon megy 15:35-től a Baba kommandó című műsor, reggel ismétlik. POntosan ilyen problémákat oldanak, meg. Pont ma reggel is egy alvásproblémás baba volt benne. Több módszert is alkalmaznak, de ezek nagyon hosszú folyamatok. Biztos van honlap is és könyveket is kiadtak. Én szoktam alkalmazni a műsorban látott praktikákat, módszereket, nálunk bevált. A lányom is 9 hós.
2010. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a kismamablog oldalon található megoldások jöttek be, Vida Ági módszere, az álomba ringató praktikák. Igaz nekünk csak egy lányunk van...
2010. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen nagyon mondják ezt a felveszem leteszem taktikát.Elég önkínzás de aztmondják hatásos..Nálunk is ezt kéne bevetni de nem vagyok kitartó sajnos...
2010. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!