Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altattok napközben?

Hogyan altattok napközben?

Figyelt kérdés
Azok írjanak, akiknek "macerás" a napközbeni altatás, ne azok, akiknek evés után rögtön elalszik a babájuk, őket irígylem.
2010. jan. 4. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia


Én általában vagy elringatom,vagy a kocsiban tologatom,és elalszik.

/van egy itthoni kocsink,amit nem használunk,és abban szoktunk itthon rallyzni.. :)/

2010. jan. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom csak karban ringatva alszik el nappal,úgy is nehezen.Szóval,mi kint alszunk.Jól felöltöztetem,babakocsiban kitolom a teraszra,min.4 óra hosszáig fel sem ébred.Ez minden nap így történik,ő már igényli.Utána egész estig jókedvű,beteg még nem volt.5 hós lesz.
2010. jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én ringatom (vagyis inkább rázom a térdemen) a babámat, de szerencsére csak pár perc, maximum 10. Az ágyában egyedül nem alszik el. 13 hónapos.

Ha ringatás hatástalan nagyritkán, akkor jön a szobahinta. Negyed óra hintázás, úgy hogy nem szólok hozzá közben, és mivel unatkozik is, és lóbálva van, elalszik :)

2010. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
az enyém vagy a levegőn vagy cicin alszik el. Ilyen hidegekben inkább cicin. Már előre félek mi lesz később mikor nem lesz cici. Most is úgy aludt el. Morog, beszélget a cicivel majd egyszer csak zutty és már alszik is. egyébként a napközbeni alvás nem több fél háromnegyed óránál. :(
2010. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Beleülünk a hintaszékbe az ölembe veszem és elringatom kb.10 perc és már alszik,ez van este is! 15 hónapos.
2010. jan. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Napközben a babahintában,ritkán cicin alszik el. Kisebb korában ölben ringatva v cicin aludt.
2010. jan. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia! Korábban nálunk is hiszti volt a nappali alvás, de ez megváltozott, amióta minden nap leviszem ebéd előtt 1-1.5 órát sétálni. Amikor még nem járt akkor is levittem leraktam a földre az overálljában és abban mászkált. Ha nagyon rossz volt az idő akkor a lépcsőházban mászkált le-föl fél órát. Hozzáteszem, az is közrejátszott a jobb alvásban, hogy csak egyszer altatom napközben. Van amikor már az ebéd végére bealszik a székben. Kb. 10-11:30 séta, 12 és fél 1 között ebéd, utána pedig alvás. Kb. 2-3 órát szokott aludni.Az első héten egy kicsit nyűgös volt amikor áttétünk az 1 alvásra,de azóta sokkal jobban alszik.Mennyi idős a babád?
2010. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam csak úgy alszik el, ha belerakom a pihenőszékbe, és hintáztatom. Ringatást nem mindig engedi, mert tekeri ki magát. Egyedül nem alszik el, de csak nappal, mert este beleteszem a kiságyba, egyedül elalszik a sötétben, csak a nappal szőrnyű. Amúgy nappal nem sokat alszik 2x 30perc, ha jó napja van, akkor 3x 30perc.
2010. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10'03-től kérdezném neked mennyi idős a babád, mikor átálltatok a napi egy alvásra? Az én kisfiam 8 hónapos. Az utánad válaszoló voltam:)
2010. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én maximum próbálom altatni, de az esetek 90%-ában nem sikerül és van, hogy nem alszik egész nap. Általában besötétítek, a vállamra veszem és sétálunk, ringatom. A hintájában nem alszik el, ha kiviszem babakocsiban akkor sem, csak néz nagy szemekkel. Mikor még jobb idő volt sétáltunk 2-3 órát is és azt hittem alszik, mert nem mozgott és csendben volt, de mikor megnéztem láttam, hogy nyitva a szeme. Ez kb. egy hónapja megy így, ezelőtt aludt 3-4 órát is napközben (4hós).
2010. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!