Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos kisfiam szereti a...

18 hónapos kisfiam szereti a csípős kaját, adhatok neki néha? Árthat a csípős?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon jó evő volt, de egy 2 hete nem igazán és így örülök ha eszik most ettem melegszendvicset ami állt sajt, vaj és csípős pirosarany. Kért belőle mondtam hogy csíp, tudja jól hogy mi az. Gondoltam biztos nem fogja kérni ha rájön mennyire csíp, de megevett vagy 4-5 falatot.

Egyáltatlán milyen hatással van a csípős étel az ember gyomrára?


2010. jan. 3. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

De édes!

Hát ilyet még nem hallottam.Szerintem azzal,hogy néha megeszik egy fél kenyeret csípőssel,attól nem lesz semmi baja.És hát persze hogy szereti,hisz a jó példa ragadós! :-)

2010. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az enyém is simán megeszi a chilis babot, persze nem adok neki, csak az enyémból pár falatot, de szereti.

elvileg nem szabad csípőset adni nekik, de szerintem néha nem baj. főleg, ha mást nem eszik...:)))

2010. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm kisfia 1 éveske és nem csak hogy szereti a csípőset,még a nyers vöröshagymát is megeszi magában:)))))

Édes ahogy közben fintorog,vicsorog és folyik a könny a szeméből,de nem lehet elvenni Tőle mert olyan hisztit lever,hogy tyűűűű...

Hát érdekes....de cuki nagyon:)))))

2010. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy pici korban nem feltétlenül érzik úgy a csípőset, mint mi. Ezért tudják megenni. Az már más kérdés, hogy a kis gyomruk mit szól hozzá. Én inkább hanyagolnám.
2010. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos kislányom pár napja lenyúlt egy félbevágott lilahagymát az asztalról (májkrémes kenyeremhez akartam enni), és elfogyasztotta. Nem tudtam elvenni Tőle, mert ha csak közelítettem felé, azonnal reklamált....
2010. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiam 13 hónapos és imádja a csípős, fűszeres kajákat, pedig neki mindig külön készítettem egy adagot, ami nem volt az, aztán mindig meg akarta kóstolni a miénket, hogy ugyanazt esszük e, és utána már csak az kellett, pedig az övé sem volt kevésbé fűszeres, csak nem volt erős. A kedvence a csípős töltött paprika (2-3 tölteléket is megeszik kenyérrel). :)
2010. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!