Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már a natur joghurtot...

Ha már a natur joghurtot bevezettem, szereti, adhatok neki gyümölcsöset? Milyet ajánlotok, ugyértem boltit.

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Talán jogobella.
2010. nov. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Flört ivójoghurt
2010. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyant, amiben nincs mesterséges színezék, tartósítószer stb...

Pl. Aldiban a Prémium 200g-os joghurtok. Szép, nagy gyümölcsdarabok vannak benne és természetes anyagokkal színezik őket (pl. céklalé).

2010. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem adhatsz de arra figyelj oda, hogy olyat adjal, hogy a gyumolcs darabokon ne legyen rajta a gyumolcsnek a heja. Habar nem tudom mennyi idos a babad mert az en kisfiam 9 honapos es most kezdte a gyumolcsot hejastol enni eddig megpucoltam neki barmit. Sajnos sok joghurtba benne van a baracknak a heja, a megynek a heja.... Olyat nezz amibe nem drabos a gyumolcs hanem minden pepesitve van.
2010. nov. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz,ha a gyümölcshéja is benne van a joghurtban!
2010. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Szerintem olvasd el ezt a 2 cikket, segít a döntésben. Én nem adok neki boltit, házilag készítem, natúr joghurtba belekeverek gyümölcsöt. Így nincs benne aroma, színezék, cukor. Finomabb, egészségesebb, és hamar kész van.

2010. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és még arra figyelj hogy joghurtba se adj neki olyat ami gyümölcsbe allergizál.epres,málnás,ribizlis,kivi.nekem ezt a védőnő mondta.még amikor 6 hónapos volt.nem tudom a te babád mennyi idős.én általában barackosat,meggyeset,szilvásat szoktam neki venni.
2010. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább turmixolj bele barackot,szilvát, vagy babánt,körtét,egészségesebb.
2010. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam nem eszi meg a natúr joghurtot, hiába raktam bele neki gyümölcsöt. Úgyhogy én lehorgonyoztam a zott szívecske gyümölcsjoghurtnál, az tartalmazza az általam beszerezhetőek közül a legkevesebb mű dolgot (danone könnyű és finom például tele van mindenféle E betűssel). Ha nincs szívecske, akkor jogobellát veszek, szintén Zott termék.
2010. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!