Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha nem ébresztem fel...

Baj, ha nem ébresztem fel napközben a babámat 3 óránként enni?

Figyelt kérdés
Szerdán leszünk 4 hetesek,az éjszakákat is szépen átaludja 9-től reggel 5-6-ig.Napközben mikor hogy eszik 3-4-5 óránként.Rábízom..ha éhes lenne felébresztené a pocak igaz? 100ml-t eszik egy evésre,nem kevés?
2010. jan. 3. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sose keltettem fel.Szól ő ha éhes..-)
2010. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az enyém 60-100 ml között evett 4 hetesen. szerintem ne ébreszd fel. téged is felébreszt a hasad, akár őt. soha nem tartottam be a pontos napirendet. valamikor többet, valamikor kevesebbet eszik, eszerint is ébred.
2010. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A súlyát szorozd meg 150-el annyi kell hogy legyen a napi adagja.pl 4200g-os akkor 4,2*150= 630.Ha ezt a példát vesszük és hatszor eszik akkor 105-nek kell kijönnie egy evésre(kicsire nem adunk),ugyhogy jó így ahogy eszik.

Ha megmondod a súlyát könnyebb helyzetben leszünk mi válaszolók.

2010. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Soha nem keltettem fel a lányomat, még akkor sem, mikor nagyon az elején átaludt 1-1 éjjelt. Ha éhes volt felkelt enni. Annyit eszik amennyi kell neki, ne aggódj. Ne számolgass, hidd el, ha éhes akkor sír, nyűgös.

3 hónapos a lányom és 6 hetes kora óta átalussza az éjjelt, addig általában 1szer kelt fel, és sosem ébresztgettem enni! Most 2800grammal több mint amivel hazahoztuk.

Minden jót és jó babázást! :)

2010. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem keltettem fel a kislányomat. Amikor éhes, úgy is felébred. Ő kevesebbet evett, mint a te babád (60 ml-eket). Ahogy írod is, ha éhes lenne, felébredne!
2010. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én elkövettem azt a hibát,hogy felébresztettem(gyermekorvos tanácsára).

Nem hízott egyik héten úgy,ahogy a "nagykönyvben"meg van írva.Az orvos mondta,hogy szigorúan fel kell kelteni 3 óránként éjjel is.Na én persze betartottam,aminek az lett az eredménye,hogy az én kislányom betyárbecsülettel 3 hónapon keresztül mindig felkelt.4 hónapos korára megduplázta a súlyát,amit csak félévesen kellene.Két hete,hogy újból átalussza az éjjeleket,így már nem vagyok hulla fáradt.

2010. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A testsúlykilogrammonkénti 150 ml csak a tápszeres babákra igaz, anyatejeseknél másként van, az én fiam sose evett 150 ml-t kg-ként, mégis négy hónaposan duplázott, és azóta is hízik. Mindig felébredt, ha éhes volt, a tiéd is szólni fog, ne félj. Inkább örülj, hogy jó alvókája van! Jó babázást!
2010. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!