Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól váltottatok ki 3...

Mikortól váltottatok ki 3 tápszeres étkezést?

Figyelt kérdés
Fél éves a babám, nem nagyon tudom, mikortól "szokás" két alkalomra csökkenteni a tápszer adását. Ti hogy csináltátok? (5 eszik egy nap)
2010. jan. 3. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, mert kisfiam tápszeres. 5 hónaposan már csak reggel és este evett tápszert.
2010. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lányom 4 hós korától tisztán tápszeres, hat hós korától tápláltam csak hozzá. Nálunk kacifántosabb volt a helyzet, csak napi négyszer evett tápot. Hét hós korára egy étkezést tudtunk kiváltani, kb 9 hós korára kettőt. Kb 1 évesen értem azt el, hogy ötször egyen egy nap, úgyhogy azóta eszik úgy, hogy reggel és este táp, közte meg egyéb. Szerintem nem szabad siettetni, van aki lassabban szokja vagy szereti meg a "rendes" kaját. Ha nem sürget a pénztárcád akkor figyeld a babád és tudni fogod milyen ütemben haladhattok.
2010. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!