Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babáknál melyik...

Tápszeres babáknál melyik tejitalporra váltottatok egy év felett? Vagy a tej is laktat annyira mint a tápszer?

Figyelt kérdés
Mildibé 3 eszük de a babám 15 hós és nem nagyon akarom tápszerezni.De este iszik még és félek hogy nem lakik jól ha csak tejet vagy ilyen tejitalt adok neki.
2010. aug. 3. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanígy voltam mint te. 12 hónapos elmúlott nekem is amikor nem adtam már neki tápszert, egyébként szintén Mildibé 3 evett. Aztán úgy kezdtem hogy reggelire adtam neki tejet egyből, estére maradt a tápszer. Ekkor volt 13 hónapos. pont mentünk a védőbe és rákérdezett a védőnőnk hogy meddig akarok tápszert adni, és akkor mondtam neki hogy még tutira mert félek hogy nem lakik jól és éjjel kel majd mert éhes. Akkor mondta hogy higgyem el ha nap közben jól lakik / eleget eszik/ akkor este akármennyi tejet iszik végig fogja ugyanúgy aludni az éjszakát. Na ki is próbáltam és tényleg így lett. Ne félj ettől, ők már nem olyan picik, mivel nap közben rendes ételt esznek ezért nem fognak felkelni, hiszen nem folyik át rajtuk, az esti tejivás pedig a rituálé része, amolyan eddig is így volt, ezen nyugszik meg.

Én azt mondom ne húzd tovább, hidd el nem lesz gond :)

16 hónapos kislány anyukája :)

2010. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!