Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb ásványvíz a...

Melyik a legjobb ásványvíz a babának?

Figyelt kérdés
Nem a babavizekre gondolok. Sajnos nálunk a csapvíz igen rossz minőségű, a babavíz viszont rendkívül drága.
2008. júl. 31. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
na tessék van itt minden.......én a janát adom 139 ft 1 liter.
2008. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

En mar nem tudok eligazodni a mai vilagban .Mindennek meg van a magyarazata es az ellenmagyarazata. En azt adok a babamnak amit en is eszek iszom. Probalok steril kornyezetet nyujtani neki itthon tiszta gondos lakasban nevelni. Manapsag nem lehet tudni hogy mivel artunk vagy hasznalunk.Sajnos:(


Kerdezonek:szerintem forrald a vizet es hutve add!

2008. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Környezetvédők, tudósok, kutatók kezdték el vizsgálni a folyókat, talajvizet, forrásokat, mindazokat a helyeket, ahonnan az ivóvizet nyerjük. Így egyre világosabbá válik, hogy mi magunk hogyan szennyezzük életünk alapvető feltételét, a vizet. Antidepresszánsok, fogamzásgátlók, koleszterinszint-csökkentők, fájdalomcsillapítók, kemoterápiához használt gyógyszerek maradványait találták ivóvizekben. A kórházak, gyógyszergyárak, egészségügyi intézmények azok a helyek, amelyek egyértelmű forrásai a szennyeződésnek, de a háztartások is hozzájárulnak ehhez a negatív jelenséghez.
2008. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9%
Én este felforralom a vizet és reggelre lehül.van itthon jana víz is a dmben most 139ftért vettem,de 24óra mulva azt is fel kell forralni,rá van írva.Itt ahol én lakok itt is rossz ízű a víz,hiába monják,hogy mo-on mindenhol jó minőségű.Hát tudod,igya az aki ezt írta.Mi ásv vízen élünk és ha szok is csap vizet felforralom és lehűtöm.Úgy elviselhető az íze-nem tudom miért.19napos baba mamája
2008. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb és nem teszel vele semmi rosszat, hogy forralsz vizet és lehűtöd. Én így csinálom, semmi baja nincs a lányomnak. Mindig van itthon 1-1 palack babavíz, ha hirtelen kellene víz és mondjuk még nem hűlt le a forralt, akkor legyen mihez kapnom. Nem kell ezt túlbonyolítani, tudományosan megközelíteni. 2,5 hós kislány anyukája.
2008. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!