Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónaposan kezdene...

3 és fél hónaposan kezdene hisztizni? Mi történt vele?

Figyelt kérdés
Kislányom eddig gyönyörűe elaludt magától. Igaz, hogy 2 óráig tartott, amíg beszélgetett a forgójával meg az állatkáival, de aztán elaludt. Most ha letesszük este, keserves sírásba kezd, semmi nem érdekli, nagyon nehezen nyugszik meg a kezemben is. Nem tart sokáig, kb fél óra, de nagyon sír és ettől szerintem rögtön álomba zuhan. Mi lehet az oka? Egész nap nem sír, csak ilyenkor este.
2010. jan. 3. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam is 3,5 hónapos, és pár napja mintha kicserélték volna. addig szinte mintababa volt, csak az elalvásban kellett neki segíteni, de az sem tartott 5-10 percnél. Most meg.....

Mióta forog mindkét irányba, csak nyűgösködik. Ha átfordul a hasára, nem jó, ha átfordul a hátára, nem jó, csak nyűglődik. Ha úgy vesszük fel, h ülünk vele, nem jó. Állva jó csak. Bármi, ami a kezébe kerül, tömi a szájába és eszi. A nyála patakokban folyik neki, egy nap 5ször öltözünk. Eddig olyan jó volt vele, bármit meg tudtam mellette csinálni, most meg állandóan kézben lenne. A napirendünk is kezd megborulni (mondjuk az már többször, de eddig ez volt a legjobb). Éjjel kelt enni 3 és 5 között, most pedig minden nap fél órvával hamarabb. Ma éjjel már ott tartottunk, h éjjel 1kor kelt.(megjegyzem, ezzel semmi probléma, mert nem teher felkelnem, csak ilyenkor mindig fejtörést okoz, h akkor hogy legyen a napunk, h a fürdés időpontja ne változzon)

Nem tudom hova tenni ezeket a dolgkat.

De kitartást, én mindig azzal bíztatom magam, h mindennek van oka és inkább azt várom, h mikor mutat megint valami újat, mert az boldogsággal tölti el az embert!

2010. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk pont 3 hónapos korában változott meg az esti altatás. Előtte én is szépen tudtam altatni. Csak simizni kellett, meg cumit adni neki, de 3 hónapos korában, mintha kicserélték volna (fejlődési ugrás?). Este nekem is nagyon sírt, és 2 nap után jöttem rá, hogy csak a cici nyugtatja meg, és ott akar elaludni. Mi azóta így alszunk napközben és este is. Már nem ringatom, nem simizem, mert nem kell neki, csak a cici! :)

Próbáld ki, hátha nálatok is megoldódna így az esti altatás!

5 hónapos anyuka

2010. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van.Az én kisfiam is ugyan így csinál mint nálatok.Főleg az első válaszoló írása tökéletesen megegyezik azzal ami nálunk is folyik. Úgy egy hete van az hogy egész nap csak nyűgösködik, alig alszik valamit reggel 8 és este 8 között.(kb.3 órát.) Alig köti le vmi 15 percnél tovább. Olyankor elkezd sírni, nyűgösködik, az ökle állandóan a szájában van.A kiságyban állandóan hasról átfordul hátra. Este sokszor megérjük elaltatni mert van hogy órákat hisztizik.Nem tudom mi lehet vele.
2010. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a panaszkodókhoz.Náunk is minden megváltozott.Lányom is 3,5 hónapos.Eddig magától elaludt, sokat játszott önállóan. Most meg őrület van.Semmi nem jó.Sír ha elalszik, ha ébred, álmában is felsír.Nem jók már a játékok sem.

Remélem nem marad ilyen.Olyan büszke voltam, hogy nem sírós, és én is tudtam aludni.Most éjszaka óránként fent vagyunk.Azon gondolkozom, hogy írok a babapszichológusnak adjon tanácsot.

2010. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor látom, nem vagyok egyedül. Én nem hiszem, hogy nálunk fejlődési ugrás lenne, mert napközben minden a régi, ugyanúgy eszik, ugyanúgy elvan, egész nap nevetgél és sokat játszik egyedül a játszószőnyegén vagy a pihenőszékben.

A cicin altatás nem jó, mert tápszeres születés óta:(

Egyébként 2 hete kapott oltást, azóta van ez az esti mizéria, remélem, el fog múlni, mert sajnálom szegényt, hogy nem tudok neki segíteni.

2010. jan. 3. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!