Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék kérni a Pécsi Waldorf Óvodával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Minden vélemény érdekel. Valamint mennyire nehéz bejutni, mennyi idővel az ovi kezdés előtt kell jelentkezni? Anyagilag milyen vonzatai vannak?
2010. jan. 2. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én suliról tudok nyilatkozni én nagyon szeretem a Waldorf- rendszert. Én magam és a férjem is azok voltunk, most a hugom is oda jár. Anyagi vonzata kb 70-80-90 ezer körül van évente. De hogy az ovinál hogy működik nem tudom, szerintem hívd fel őket és segítenek.
2010. jan. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én abba az oviba jártam de az már 30 évvel ezelőtt volt, akkor gondolom még nem Waldorf szerint működött, de én imádtam. Csak egy bajom van, Kertvárosban lakunk és nagyon messze van tőlünk, de utána fogok érdeklődni.
2010. jan. 3. 10:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Oda jelentkeztem óvónőnek,de mivel pályakezdő vagyok így tapasztaltabb kolléganőt választottak.

Én nagyon meg voltam elégedve az ottani óvónőkkel a nevelési módszereikkel.Nagyon családias és kellemes volt a hangulat.Személy szerint szívesen járatnám oda a gyermekemet.Sajnos anyagi vonzatát nem tudom megmondani,azt tudom,hogy nehéz bejutni érdemes minél hamarabb jelentkezni,mert nagyon sokan szeretnének oda járni.

2010. jan. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm szépen.
2010. jan. 6. 09:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem tudok válaszolni a kérdésre, csak én is fontolgatom a Waldorf ovit, de mi is kertvárosban lakunk és hát ugye nekünk sincs közel. Pláne busszal :S Ti kocsival vagy busszal járnátok?
2010. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát igen ezért dilemmázom én is. A kislányom még csak 20 hónapos, tehát időnk még van. Elvileg a melóhelyemre vissza várnak ami viszont a lakásunk mellett van. Tehát nekem kényelmi szempontból mindenképpen a tőlünk 50 m-re lévő ovi lenne a praktikusabb. Még az ablakból is rálátnék ha az udvaron játszanak. De nekem sokkal fontosabb az ő érdeke és fejlődése. Egy autónk van de nekem még nincs jogosítványom sem. Viszont azt idén szeretném letenni. Párom a belvársoban dolgozik váltó műszakban. úgyhogy az az egy dolog tart vissza, hogy amikor párom nappalos akkor busszal kellene felvinnem a gyerkeket és hát ez bizony nagyon korai keléssel járna. Úgyhogy még semmit sem tudok még csak tájékozódom, tapogatózom és fontolgatom a dolgokat. Nálatok mekkora a kicsi? Fel fogom venni a kapcsolatot az ottani illetékesekkel mert meg akarom tudni, hogy esetleg nincs e tervben Kertvársoban egy újabb ovi nyitás.

2010. jan. 6. 11:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem két éves múlt a fiam, most bölcsis. És a bölcsi mellett ott van rögtön az ovi, az is olyan, hogy oda látni az ablakból. Szóval igen, az sokkal kényelmesebb lenne, pláne úgy, hogy reggel nekem elég messzire kell mennem, és ráadásul az ellenkező irányba, mert én meg most egyetemre járok és a BTK-ra kijutni nekem busszal egy óra általában. Ha még az ovi is ilyen messze lenne, akkor két órát is elbuszoznánk reggel :S Jó lenne, ha kertvárosban is nyílna Waldorf ovi... Főleg, ha ekkora az érdeklődés. Csak szerintem itt nem annyira adottak a környezeti feltételek, bár ki tudja. Jó lenne. Mondjuk most először örülök neki, hogy albérletben lakunk, így talán megoldható lenne a közelebb költözés, talán a belváros irányába, úgy némi időt le lehetne faragni az utazásból.

Remélem sikerül megtudni valami bíztatót :)

2010. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem melyik bölcsibe jár a kicsikéd? És milyenek a dadák? Mennyibe kerül havi szinten? Amennyiben bármi infot megtudok tájékoztatlak e-mailban ha gondolod. Mi saját lakásban lakunk úgyhogy közelebb költözés kilőve. Segítség nincs mert nincs senkink, tehát nekünk kell majd megoldani mindnet. De nagyon szimpatikus ez a módszer és eddig csak jót hallottam róla. Nem mindegy hogyan alapozzuk meg a jövőjüket leki szempontból sem. Neked sok sikert a sulihoz. Nekem az sem jött össze. Elkezdtem de feladtam mert így hogy nincs segítségünk képtelenség volt egyáltalán suliba eljutnom is :) Üdv.
2010. jan. 6. 12:17
 9/9 A kérdező kommentje:
Közben írtam neked priviben pár sort.
2010. jan. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!