Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Tapasztalatokat...

Anyukák! Tapasztalatokat várnék a Cremor aquosis krémmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Babánk bőre nagyon száraz, kinek milyen krém/testápoló,fürdető segitett ezenkivül?

Köszönöm!


2010. máj. 17. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi is ezt használjuk és nagyon jó. Nagyon száraz volt a bőrre a kislányomnak, este bekentem reggelre nagyon szép lett az arcocskája! Én csak ajánlani tudom!

2 hós kislány anyukája

2010. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,

én Sanatopicot használok babám bőrére, mert az tiszta krém a fennt említettel szemben. Sajna ebben a patikai készítményben van veszélyes összetevő, amit nem tudnak kihagyni belőle. A Sanatopic remekül bevált, szintén patikában kapható magyar termék, mérgező anyagok nélkül, és nem drága.

[link] (ez a lista nekem nagyon hasznos volt)

2010. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ez nem volt jó, amit írsz, elég hamar el is ajándékoztam.

Nekünk csak a BABÉ termékek váltak be: fürdető és testápoló, patikában lehet kapni. Elég drága termék (3000 körül), viszont egy flakon elég vagy fél évig. Másfél éves a babám, a 3. flakon fürdetőt használjuk, és a 2. flakon testápolót.

2010. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első válaszolótól kérdezném, h ezt a Cremor nevezetű krémet gyerekorvossal kell feliratni? Úgy ajánlották, de igazából nem kérdeztem rá. Azt tudom h patikában lehet kapni.

Második válaszolónak üzenem, h az általa ajánlott krémnek is utána fogok olvasni.

Harmadik válaszolónak is köszönöm a válaszát, de az az igazság h mi Babé sampont és Babé naptejet használtunk, de egyik sem vált be sajnos. Úgyhogy több Babét már nem szivesen próbálnék ki, bár nagyon sokan dicsérik. Nekünk nem vált be, dehát egyéne válogatja. Azért köszönöm.

2010. máj. 17. 17:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Linola Fett krém, és ehhez tartozó Linola fürdető. Nekünk ez hozta rendbe a babuci bőrét. Gyógyszertárban keresd.
2010. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én használtam már Babét, Linolát, most ezt, amit irsz. Neünk bevált, doki receptje alapján adták a gyógyszertárban.

Linola se rossz, de gondolom, hogy sokkal drágább (nem néztem még az árakat...)).

2010. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: igen a doki írta fel a krémet!
2010. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Voltunk gyerekorvosnál, kértem ezt a krémet.

De ő sztem nem ezt adta. Ez van a recepten: ung. hydropyl. non ion, glyc erini, olei vitamin A.

Ez nem ugyanaz, igaz?

2010. máj. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!