Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Békés vagy Csongrád megyében...

Békés vagy Csongrád megyében kerenék 1/2 éves lányomnak nőgyógyászt akinek UH-ja is van a rendelőjében. Kit válasszak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagyok indiszkrét, miért kell a 1/2éves lányodnak nőgyógyász??
2008. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos én nem tudok gyermeknőgyógyászt ajánlani, de esetleg kérdezt meg a saját nőgyógyászodat, ő szerintem tud ajánlani, és ő szakmailag is ért hozzá, hogy ki lenne a jó.
2008. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én egyáltalán nem hallottam olyanról,h gyermeknőgyógyász is létezik.Szerintem a gyerekeket is ugyanaz a doki vizsgálja mint minket.A jómultkorában láttam,amikor egy anyuka a kb 8 éves kislányával ment ugyahhoz a dokihoz,akihez én.Belegondolni is rossz,h vajon miért kell egy ekkora lánynak doki.
2008. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A gyermeknőgyógyászati ellátás az újszülött kortól általában 16 éves korig terjed. Tehát nem felnőtt nőgyógyászt keresek. A lányom petefészek cisztával született, melynek következtében a bal oldali petefészkét már eltávolították és fél évente kell kontrollra járnia jobb oldalival.

Nem poénból keresek neki orvost!

2008. júl. 31. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen van gyermeknőgyógyász, már hogy ne lenne??? Sajnos nálatok nem tudok ajánlani, mert én pécsi vagyok, itt Pécsen tudok nagyon jó dokit, de hát ti nem erre laktok. Szerintem az lenne a legjobb, ha visszamennétek a szülészetre, és megkeresnéd azt, aki ott vizsgálta, ha kontrollra kell menni, akkor gondolom úgyis ugyan ahhoz a dokihoz kéne.
2008. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pécsen műtötték a lányomat, mert az SZTK-s ellátással itt nem voltam megelégedve, és sürgősen kellett orvost találnom. De most már csak akkor kell oda visszavinni, ha megint lesz valami gond, amúgy itt helyben kellene megoldani.
2008. júl. 31. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Szia!!A legelső vagyok!!Ezt találtam a neten!!!Remélem tudtam segíteni!!És remélem minden rendben lesz!!!

[link]

2008. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!