Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan gyüm. V. zöldség...

Van olyan gyüm. V. zöldség amire allergiás hozzátáplált babátok?

Figyelt kérdés
pl:sütötök??
2010. jan. 2. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A sütőtöktől eddig semmi baja. De a banánt nem bírja:S Hányt is tőle már és kiütései lettek tőle. Tuti, hogy a banántól volt, mert miután abba hagytuk a banánt elmúlt neki 2 nap alatt.
2010. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Paradicsomra pottyok jonnek ki rajta, de mar akkor is mikor en ettem es szoptattam. tehat nem mostanaban kap ujra.
2010. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A három közül egyik sem volt semmire allergiás.Legfeljebb nem szerettek valamit,vagy meghajtotta őket,vagy szorulást okozott valamelyik gyümölcs.Egyiknél a banán,másiknál az alma.
2010. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az biztos,hogy allergiás a tejtermékre vagy a tojásra,azt nem eszem én sem mivel még szopizik.Rem. a gyüm és zöldségekre nem lesz az.Banánt már 2 napja adok neki.De kapott már almát,öszibarackot,sárgarépát,sütőtököt,burgonyát.
2010. jan. 2. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!