Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a kislányom és...

3 hónapos a kislányom és lehet megint babét várok. Más is esett teherbe ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Hogy bírtátok két pici babával?Párotok mit szólt?És ti örültetek?
2010. jan. 2. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
HÁT FÉRJEM ÉS SÓGORNŐM KÖZÖTT 11,5 HÓNAP VAN, TEHÁT ANYÓSOM IS ILYENTÁJT ESHETETT TEHERBE. NEM VOLT EGYSZERŰ, DE TÚLJUTOTT RAJTA. AZÓTA ELTELT 30 ÉV, ÉS A PICI FIÚBÓL EGY 9 HÓNAPOS GYÖNYÖRŰSÉG APUKÁJA LETT. :-)
2010. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
OFF: az elsö válaszolónak: biztos nem tudod, ha valaki csak nagy betükkel ir, az az interneten azt jelenti, hogy ordibál a többiekkel. Gondolom, nem ez volt a szándékod, mert a válaszod teljesen rendes.
2010. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocsi, eltér a témától,de mit jelent az OFF? Egyépként az infó hasznos, én sem tudtam..
2010. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Bocsánat, ezt nem tudtam. Csak az történt, hogy picurkám az ölemben volt, és csapkodta a billentyűt, én meg a végén vettem észre, hogy bekapcsolta a Caps Lockot, és lusta voltam újra leírni. Ezentúl vigyázni fogok. Bocsánat. :-) Tényleg, mit jelent az off? Több válasznál is láttam már.
2010. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az off az, amikor nem a kérdésre válaszolsz. Mint például ez is. :)


De mielőtt választ írsz, az első felhívás így szól:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

2010. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ja, akkor most már tudom. De most már írhatna valaki a kérdésre is választ. Szegény kérdező eddig nemigen lett okosabb.
2010. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az OFF-olo vagyok, van egy ismerösöm, neki januárban és decemberben születtek a gyerekei ugyanabban az évben. Kb olyan volt az elbeszélése szerint, mintha ikrek lennének az elsö év után. Szerintem ha tényleg igy van veled is, akkor csak fog sikerülni, ne ijesztgesd magad elöre.


Az OFF-hoz meg csak annyit, hogy ugyan azt irják, hogy ne offolj, de azt hiszen, ebben az esetben hasznos volt, mert sokan belekötnek abba, ha valaki csak nagy betükkel ir.

2010. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kiderült azóta, hogy terhes vagy -e?
2010. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem is érdekel, hogy mi van veled, terhes vagy?

2010. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!