Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eséstől vérágas szem? Járt...

Eséstől vérágas szem? Járt így gyermeked?

Figyelt kérdés

21 hós kisfiam leesett a lépcsőről. Rózsaszín lett a szemfehérj.Ma reggelre ez elmúlt, de helyette a szemgolyótól kifelé eső fehér rész vérágas lett.

Vigyem ügyeletre, vagy elég ha a gyerekorvos hétfőn megnézi?


2010. jan. 2. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyan elég bunkók a dokik, ha az anyuka féltésből beviszi a csemetéjét, h vizsgálják ki. én mégis ezt tenném.vagy ha nem is viszed be, hívd fel őket és kérdezd meg a dokit, mit javasol.

annó az enyém is leesett, betonra, csúnyán nézett ki, de a szemfehérje nem eresedett be. nem tudom mi okozhatja, de én akkor lennék nyugodt, ha az orvos megvizsgálta.

2010. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dettó, mint az előző válaszoló. Én történetesen leszarom, hogy hogyan viselkednek Velem, ha beviszem a gyerekem az ügyeletre egy szerintük semmiség miatt. Amúgy nem vagyok parázós, 11 hónapos a lányom, és a tanácsadáson kívül dokinál még nem jártunk szerencsére, de az eséses sztorik nekem azért parásak. Leginkább azóta, mióta a környezetemben történt egy eset, egy 1 éves kislány lezuhant a pelenkázóról, látszólag nem volt baja, sírt, de megnyugodott. Evett is, játszott is, aztán elkábult, anyukája letette aludni, és többet nem kelt fel. Mire kiértek a mentők, már nem élt. Vérrög keletkezett az eséstől, és elérte az agyát pár órán belül. Tehát, Én leszarom hogy viselkednek Velem az ügyeleten, de legalább a gyerekem túléli.
2010. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!