Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mit csinál már 1 évesen...

Kinek mit csinál már 1 évesen a csemetéje?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan?én kisfiam 10-én múlt 1 éves, másfél hónapja jár stabilan egyedül,pár szót mond:mama, anya,nem, dádá.Már azt eszi, mint mi, imádja a reklámokat, sokat játszik egyedül , lehet mellette, vele takarítani, főzni stb.kb 80cm és 12.5 kg.
2010. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
még nem jár egyedül csak pár lépést.sokat beszél,már több szót is összerak.a formabedobóba már keresi a helyeket hová kell berakni,a tornyot többé kevésbé felépíti,kockákból már kezd építgetni.tapsol,énekel,táncol,telefonál,segít takarítani,felmosni imád,egy ronggyal szoktam engedni.már kezdjük összepakolni a játékokat a dobozába,és közben mondja hogy bele.azt eszi amit mi,de van,hogy még külön főzök ha valami fűszeres,vagy tejes,de ha valamit elveszünk tőle mit nem szabad már sikít,szóval kezdődik a hiszti is.
2010. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10 es fel hosan tette meg az elso lepeseit, mar szaladgal egyedul.Mond par szot: baba, kaka, papa, anya, apa, nem, stb.Van 5 foga.Papat int, es mutogat az ujjaval. Fel es lemaszik az agyra.Tatott szajjal ad puszit es kozben mondja, hogy vaaa...Kakil es pisil bilibe(mikor van kedve). Nagyon huncut es vidam kislany.Rengeteget irhatnek meg rola.Januar 17-en lesz 1 eves.Udv.
2010. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

14:58 vagyok!

O is tapsol es tancizik a maga modjan.Hisztizni nagyon szeret, ha nem engedem, hogy azt csinaljon amit o szretne vagy elveszek valamit tole.

2010. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14,53-as vagyok.hogy csinálod a biliztetést kedves utánam szóló?nem korai ez még nekik?érdemes elkezdeni?
2010. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En 8 hos kora ota ultetem bilire. Nekem egy doktorno mondta, hogy kezdjem el. En is korainak tartottam, de ugy gondoltam kiprobalom.En ugy csinalom, hogy mikor latom, hogy kell kakiljon, a bilire ultetem es belekakil, ritkan meg a pisit is elkapom.
2010. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10,5 hós kisfiam. Ezerrel mászik, feláll mindenhol, lépeget több-kevesebb sikerrel. Sokat magyaráz, szavakat még nem mond, csak mamamaa, babababa stb. Egyedül nagyon jól elvan, együtt takarítunk stb. eleven huncut kisfiú.78 cm, és 12 kg.
2010. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2010. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most meg mit rontottam el.
2010. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az én életkém 13 hós,vadul ""beszélget"igaz mi még nem értjük,hogy mit mond,még inkább rombol mint épít de érdekli az is csak ha nem sikerül sokadszorra akkor dühbe gurul és szétdobál mindent,ő is imádja a reklámokat szinte megáll a levegőben ha reklám jön,imádja a zenét még talán énekelget is a maga módján,utánoz minket:pl odamegy valamihez amihez nem szabadna és el játsza a tiltást (rázza az újját és veszekszik,hogy nem szabad),puszilgat-ölelget minket,10,5 hónapos korától sétálgat-most már egyedül szalad,a bilit még nem próbáltuk de lehet,hogy elkezdjük mi is,azt eszi amit mi (a bébikaját eddig sem szerette de most végképp nem hajlandó megenni csak a tejbegrízt (abból az enyémet nem eszi meg)),viszont este meg reggel még igényli a tápit.
2010. jan. 3. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!