Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más sem kapta meg a Libero...

Más sem kapta meg a Libero e-kupont?

Figyelt kérdés
Kaptam egy emailt a Libero klubtól, amelyben egy újévi pelus kupon van állítólag, de az én emailemben nincs semmi. Sajnos már korábban Karácsony előtt is jött ilyen levelelem, de az is üres volt) Más is kapott? Volt benne nyomtatható kupon?
2010. jan. 2. 12:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Bocs az offért: Libero pontokat adnék cserébe. Én nem használom fel őket.
2010. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen az enyém is citromail-es. És nincs link se. Kedves előző válaszoló miért cserébe adnál pontot? Nem egész értettem. Vagy ezt a választ nem ide szántad???
2010. jan. 4. 17:07
 13/19 anonim ***** válasza:
Gondolom a kuponokért cserébe.
2010. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A kuponokat le tudod tölteni a Libero Klub oldalról, de ha a vonalkódok feleslegesek Neked, akkor én szívesen átveszem Tőled. Hogy gondolnád?
2010. jan. 4. 20:18
 15/19 anonim ***** válasza:
Freemailre megjött rendesen a mail, le lehet tölteni. Gondolom akkor a citromail lesz a gond. :(
2010. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire lehetne csereberélni, nekem van 9 pontom és van két kódom, amit nem küldtem be.(egy mega és egy 68 darabosnak a kódja) Egyikre sincs szükségem, de pl. DM-es joker kupon füzetre, vagy C&A kupon mindig jól jönne. Más kuponokat nem ismerek...Írj, hogy te mire gondoltál? Bármi szóba jöhet.
2010. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
kétszer jött üresen, freemail-es vagyok
2010. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem vipmail-em van, és mindig üresen jött a mail...
2010. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

01-05 12:28

Megkaptam és már be is váltottam.

2010. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!