Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más sem kapta meg a Libero...

Más sem kapta meg a Libero e-kupont?

Figyelt kérdés
Kaptam egy emailt a Libero klubtól, amelyben egy újévi pelus kupon van állítólag, de az én emailemben nincs semmi. Sajnos már korábban Karácsony előtt is jött ilyen levelelem, de az is üres volt) Más is kapott? Volt benne nyomtatható kupon?
2010. jan. 2. 12:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is üres emailem jött, ahogyan Te is írtad. Először azt hittem a levelezőrendszerem hibás, de ezek szerint nem....

2010. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem mindig üres e-mail a Liberótól... Jé, akkor ez nem csak nálam van így...

De a Libero oldaláról le lehet tölteni a kupont.

2010. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Én is azt hittem csak az én levelezésem rossz tréfája, de sajna nem. Akkor majd megnézem a honlapon, de szerintem jelzem a Libero Klubnak is, hogy többen is jártunk így.
2010. jan. 4. 13:36
 4/19 anonim ***** válasza:

Én karácsony előtt is így jártam, írtam is nekik, hogy üres e-mail jött, ezt válaszolták :

"Sajnos vannak olyan e-mail szolgáltatók, ahonnan csak részben, vagy egyáltalán nem olvashatók hírleveleink. Jelenlegi hírlevelünk itt olvasható: [link] prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />


Köszönjük megértését!


Üdvözlettel:


Libero Klub csapata"

2010. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi!:-)
2010. jan. 4. 13:50
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nálatok is az jelenik meg, hogy Amennyiben a üzenet nem tartalmaz képeket, kérem kattintson az alábbi linkre. És erre kattintva megjelenik a kupon. Bár valószínűleg nem ez lehet, mert ezt láttátok volna.
2010. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a Rossmannban szeretnél vásárolni akkor nem kell letölteni, hanem a Rossmannos újságból kell kivágni! Ha DM-ben, akkor viszont le kell tölteni!

2010. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Sztem az nem üres,hanem ahogy már fentebb írták,a megfelelő szövegre kell kattintani,és akkor megjelenik a kép.Én mindig így kapom.
2010. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is üres mailt kaptam.Milyen emailra regisztráltatok?Nekem citromailos,lehet az a gond?
2010. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is üreset kaptam,nincs link,ahova kattintani kellene.És citromailes vagyok:(
2010. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!