Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párommal 4 hónapja babaprojekt...

Párommal 4 hónapja babaprojekteben vagyunk. Eddig sikertelenül. Ez megviselt. Már egy hónapja nem voltunk együtt. Miért?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarok vele együtt lenni,pedig szeretem nagyon,babát szeretnék töle,tudom igy nehéz lesz ha nem vagyok vele.Szerintetek ez lelki dolog?Miért nem vonzódom hozzá?
2010. jan. 1. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán a sikertelen próbálkozások miatt alakult ez ki nálad.

De még bőven belefér,ne add fel és főleg ne keserdj el 4 hónap az kevés idő (mondjuk nekünk 3 hónap alatt sikerült) de van ismerősöm akinek 1év, sőt van akinek 2 kellett a babához,és nem távolodtak el egymástól emiatt.Kitartás.

Viszont gondolkozz el csak te tudhatod hogy ezért távolodsz el tőle,vagy mint férfi nem jön már be neked.

2010. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem annyira akarod azt a babát ,hogy félsz attól nem jön össze , ezért inkább nem közeledsz a párodhoz.És nagy valószínűséggel így is lesz :( csak nyugi ha a baba jönni akar fog is ,ha meg nem sikerül továbbra sem nézessétek meg magatokat.
2010. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 1. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom könnyű ezt mondani de ne erőltesd a babatémát. Legyen A és B terv és addig is élvezd ki, hogy gyermektelen vagy amíg lehet. Ha belegondolsz, gyermektelen soha többé nem leszel már (úgy értem miután megszületik) de gyermeked még lehet 100.

Nekünk egyébként 9 hónap után jött össze de mi nem voltunk rajta a dolgon. Nekünk is volt A és B terv. Én úgy voltam vele, hogy mindkettő tök jó lenne és rábízom a sorsra.

Egyébként meg véletlenek nincsenek. Valami oka van, hogy nem jön az a baba ezért sem kell erőltetni.

Az, hogy nem vagytok mostanában együtt...mindenkinél vannak ilyen időszakok. Nem kell ezen agyalni. Most biztos mással vagy elfoglalva vagy fáradtabb vagy stb...

11 hónapos anyuka

2010. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze sok elfoglaltságom is van..de az nem normális hogy 1 hónapja nem voltunk együtt...vagy igen?
2010. jan. 1. 22:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy másnál nem volt egy hónap kihagyás! Nem ügy, ne filózz ezen. Tényleg rossz, ha rágörcsölsz a babatémára, mert látod milyen feszültté tesz? Engedd el magad és szeretkezz egy jót, csábítsd el a párod, ahogy sosem, találj ki valamit, amihez Neked lenne kedved és tedd meg vele!!! A baba meg jön majd,ha Ő is ugy gondolja, nemcsak Ti:) ha dokit kérdezel,1 év hasztalan próbálkozás a kóros, ugyhogy nyugi:)
2010. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Aranyos vagy!Megnyugtattál!
2010. jan. 1. 23:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk 7hónap volt mire sikerült és akkor jött össze amikor már nem ezen görcsöltünk és nem ez volt az állandó napi téma. Próbálj meg lazítani és eltölteni vele pár romantikus beszélgetős órát!
2010. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"...A kérdező kommentje:

Persze sok elfoglaltságom is van..de az nem normális hogy 1 hónapja nem voltunk együtt...vagy igen?..."


Ha baba projektvan akkor nem normális.

Az első két hozzászólóval értek egyet. Kitartás! ;-)

2010. jan. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!