Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Sleep§Play pelenka...

Pampers Sleep§Play pelenka 4-9kg milyen?

Figyelt kérdés
Pamperst használunk,de nem ilyet.6,5kg-osak vagyunk
2010. jan. 1. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Nem gumis. Legalábbis amit én próbáltam nem volt az.
2010. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Tescoban most 40ft/db.Jó ár?
2010. jan. 1. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem jó!Amikor akciós,mindig ezt veszem,most is a Tescoban lesz akciós,40 Ft/db áron.Ezért az árért ilyen minőséget nagyon megéri.Nem gumírozott a dereka,de egyszer sem folyt ki belőle semmi.Kisfiam most már 1 éves lesz-tehát neki nagyobb kell,mint amelyikről te kérdeztél- de a mérettől függetlenül is ajánlom.
2010. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet használtam és használok csak 4-est. Szerintem nagyon jó. Persze, ha akkora a kaki nincs ami megállíthatná. A pisi nem folyik ki.
2010. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

második vagyok

:) Egyszerre írtunk.Igen,ez az ár nagyon jó,ha megnézed,ennél már csak 10-20 Ft-tal drágábbért kaphatsz.

Nem akciósan ez a pelus is hatvan valahány Ft-ba kerül.

2010. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ára nagyon jó, de én nem szeretem, mert nem gumis és az én 7kg-os babámnak kicsi volt (71cm). A sima Pampers jobb, de az is kisebb, mint a többi hasonló méretezésű márkás pelus.
2010. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jónak jó, nekünk sosem volt vele baleset, de nem szeretem, mert nem gumis.
2010. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!