Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell mag nélkül adni a...

Meddig kell mag nélkül adni a banánt a babának?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
van magja a banánnak? én sosem magoztam ki, nem is hallottam róla hogy ki kellene. mondjuk én arról sem hogy van magja.
2010. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem adtam soha mag nélkül a banánt.5hónapos korától kapja,semmi baja.Nekem ezt nem is mondta a védőnő.
2010. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sohasem magoztam ki.
2010. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
de vannak magja azok a kis fekete pontok:),második válaszoló
2010. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan adtam is egy banánt a gyereknek, valóban van az a fekete izé, de eszembe se jutott hogy az mag és ki kéne venni. Mondjuk most már mindegy mert lassan négy meg kétévesek.
2010. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A banán magját én sem szedtem ki sosem. Mennyi idős a babád?
2010. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez ilyen új 'divat',hogy ki kell szedni,mert allergizálhat...megint a második voltam.
2010. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
8 hós a babám és régóta eszik már banánt de én a belső részét mindig kiszedtem neki mert ott vannak igen azok a pici magok.Én úgy tudtam hogy ki kell szedni mert görcsöt okozhatnak.Lányom 10 éves és nála is így volt.
2010. jan. 1. 16:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Statisztika szerint 1000-ből 1 babának okoz allergiát a banán. (doki mondta) Gondolom a magok miatt, úgyhogy szerintem fölösleges magozni.
2010. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16:39 vagyok

Szerintem neki már nyugodtan adhatod maggal. Ha esetleg félsz, akkor első nap csak egy felet adj maggal, ha nincs semmi baja, legközelebb adhatsz neki egy egészet. Én nagyon próbálok egyébként betartani minden, mások szerint új elvet, de a banánmagozást nem sokat hallottam. Az én babám 7 hónapos kora körül kapott banánt egyből magosan, neki nem lett baja. Ha hasfájós, vagy érzékeny lett volna más kajákra, akkor biztos én is óvatosabb lettem volna, de szerencsére semmi baja nem volt sosem.

2010. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!