Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hetes kislányom nem fordul...

12 hetes kislányom nem fordul meg ha beszélnek, hogy honnan jön a hang. Baj lehet a hallásával?

Figyelt kérdés
A tv-t nézi, ha beszélünk neki nézi a szánkat, gügyög, ha alszik és csörömpölök megriad. De ha fent van csak nézelődik, ha a füle mellett tapsolunk is csak néha ijed meg.
2010. jan. 1. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

5 perc SOK egy ekkora babának!

Mit kellene tenned? Mondjuk messzire elkerülni a tv-t.

2010. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sztem csak beleeli magat a "tv"-be vagy nagyon lekoti figylemet vmi mas,azert nem figyel. Mit nem adnek 5perc tv nezesnek en is! :)

nalunk nem megy a tv napkozben,csak ha a csajom alszik,mert akkor csak azt szugeralna.. 8hos kislany anyukaja

2010. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem az volt, hogy nézhet-e tv-t. Azt hagy döntsem már én el, hogy mit engedek meg és mit nem. Akik a kérdésemre válaszoltak azoknak köszönöm.
2010. jan. 2. 08:40
 14/14 anonim ***** válasza:
Próbálj meg úgy zajt kelteni, hogy a tv-t kikapcsolod, mert lehet, hogy tényleg az vonja el a figyelmét. De ha így sem reagál a zajokra megfelelően, én megemlíteném az orvosnak.
2010. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!