Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor esett le a babatok...

Mikor esett le a babatok koldok csonkja?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk tiz naposak es meg nem esett le. Van ennek jelentosege? Volt akinek ilyen keson esett le? Ez nem baj?
2010. jan. 1. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát pontosan nem tudom már megmondani de kb. 10-12. napra. Egyik este fürdéshez készülődtünk és valami olyan furcsa volt a babán (előtte mindig néztem meg van-e még aznap nem) és mire a kádhoz értünk rájöttünk leesett neki, na akkor elkezdtük keresgélni és a pelus ragasztócsíkjára volt ráragadva. Úgyhogy szerintem ne aggódj majd leesik ha eljön az ideje.
2010. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első baba 10, második 17. nap.

Ha nincs begennyesedve, akkor semmi jelentősége!

2010. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12. nap. Semmi jelentősége, tisztítsd alaposan, le fog esni ha eljön az ideje:) Jó babázást!
2010. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nem egyben esett le, hanem több kisebb darabban. Hintőporozd minél gyakrabban és vigyázzatok a vízzel. Egyszer majd csak azt veszed észre, hogy nincs:)
2010. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15 napos volt, mikor a legutoló szálon lógó darabja is leesett. Nem késő a 10. nap, ne izgulj!
2010. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak kerek 4 hetesen eset le a köldöke. A védőnő azt mondta, ha nem nem eset volna le, akkor a dokinak van valami ecsetelője, amitől hamar leesik.
2010. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az én babámé 4(!) hetesen esett le, ne aggódj! Extrém esetben olvastam már 3 hónapról is(nem tudom ez mennyire igaz), de nálatok semmi baj sincsen!
2010. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedden született, vasárnap otthon már leesett neki. De nekem nagyon jó a sebgyógyulásom, és ezt egyértelmű volt, hogy ezek szerint örökölte.
2010. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem büdös, és nem váladékozik, akkor nincs baj.Minden pelenkázásnál kezeld, nekünk az alkohol segített.Már kezdett szaga lenni, amíg csak hintőporoztam, az alkoholtól két nap alatt leesett.Két hetes elmúlt.
2010. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15 naposan. Minden pelenkázásnál alkoholoztam és hintőporoztam.
2010. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!