Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol alszik 1 honapnal kisebb...

Hol alszik 1 honapnal kisebb babatok?

Figyelt kérdés
Valahol a neten, azt hiszem a kismama blogban, azt olvastam, hogy az egesz pici babak, par hetesek, szeretik a kisebb, szukosebb helyeket, hisz meg csak most ismerkednek a NAGY vilaggal. Ezert pl eleinte nyugosek lehetnek a kisagyban, de ha pl. szopiparnaval kibeleljuk nekik, akkor mar jobban erzik magukat benne. A lanyom meg csak 9 napos es napkozben a babakocsiban hatalmasakat szunyokal, de ejszaka a kisagyban nyugosebb. A nagy vilaghoz valo hozzaszokas miatt van ez igy, vagy igaz lehet, hogy tul nagy meg nekik a kisagy? Mi a velemenyetek lanyok? Valakinek volt hasonlo tapasztalata? Koszi es BUEK mindenkinek
2010. jan. 1. 03:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én mindhármat ahogy hazajöttünk, a kiságyában altattam mindig,és nem voltak nyűgösek ott sem.Nem is párnáztam ki az ágyat.
2010. jan. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem hol a kiságyban, hol a szopis ágyon, hol a szobánkbanaz ágyunkon alszik. Mikor hol esik neki jól.

4 hetes a kislányom (a kiságy nem a kedvence)

2010. jan. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Idő kell, mire megszokja a környzetét.Az enyém a babakocsit viselte nagyon nehezen.Olyan ordításokat levágott, hogy már a szomszéd is átszólt.A kiságyban én pólyát használtam pár hétig, azt nagyon szerette.

Estefelé, éjszaka eleinte amúgy is nyűgösebbek.

2010. jan. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem a csaj ágyunk mellé tett bölcsőben aludt de kinőtte és kihízta idő előtt :))

Úgyhogy aztán a kiságyába tettük szintén az ágyunk mellé, majd a saját szobájába 3 hónaposan.

Nem tudom hogy van e összefüggés de a fiam picinek sokkal rosszabb alvó volt és őt egyből kiságyba tettük, nem volt még meg a bölcső akkor.

Egyébként ezt én is hallottam hogy bebugyolálva jobban érzik magukat de én ezt csak úgy valósítottam meg hogy a takarót eleinte jól begyürögettem neki oldalt (márhogy a lányomnál, a fiamnál ezt se tudtam még).

Állitólag a kicsi újszülötteket megijeszti az ahogy a kezükkel lábukkal ösztönösen csapkodnak ugye, és nincs amihez hozzáérnének, csak a nagy űr van.

2010. jan. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kiságyában alszik, egy szobában velünk. Én nappal is ott "altatom" (magától alszik el 6 hetes kora óta). Biztos babafüggő.

BUÉK! 3 hónapos baba anyukája

2010. jan. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a fiam 4,5hós,1éjjelt aludt kiságyba,azóta velünk...nappal is a nagyágyon,vagy hordozóba van.
2010. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom eleinte az agyunk mellett aludt egy bolcsoben ejjel,majd ket honaposan atkoltoztettuk a sajat szobajaba a kisagyba. Nalunk zokkeno mentesen ment,de ez biztos bqba fuggo. Az en lanyom napkozben nem nagyon alszik. Egy-egy fel orat barhol elszuszizik. 4,5hos a csajszi
2010. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hello

kezdettől fogva saját kiságyában alszik a baba bár egy szobában velünk

én az első 4-5 hétben egy kb. 100x70 cm-es gyermek pokrócba csomagolva, poyaszerúen altattam, nem rúgta le és zártabb is volt neki

2010. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kiságy,kezdettöl fogva.Az övé elég nagy,mert ággyá alakitható.Sose volt gond vele.neked is BUÉK:
2010. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Koszi lanyok a valaszokat! En is bebugyolalom pokrocba megis nyugosebb. 2 napja viszont az ejszakai cici utan velunk marad a nagy agyon es sokkal nyugisabban alszik, viszont nem akarom, hogy raszokjon. Van neki sajat kisagya, velunk egy szobaban. Lehet, hogy kiprobalom en is a polyat. Tenyleg, ilyen kis korban (ma vagyunk 10 naposak) lehet mar arrol beszelni, hogy a baba raszokott erre vagy arra a dologra, vagy ez meg tul korai lenne, most meg csak ismerkedes lenne a vilaggal?

Koszi a valaszokat

2010. jan. 1. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!