Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok ma este/éjszaka?

Mit csináltok ma este/éjszaka?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 21:34
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

nálunk pl. pont éjfélkor kerül sor a szopira, de majd ha férjem esetleg felébred, hoz egy pohár málna szörpit.. :D addig böngészek a neten, furi, hogy manó szilveszter este lakáshoz kötött minket :D

1hós baba anyu

2009. dec. 31. 21:36
 2/24 anonim ***** válasza:

izgulok barátnőmékért, most szül :)

boldog új évet

2009. dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Izgulok,nehogy felriadjon a kislányom(13hónapos).

B.U.É.K

2009. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos baba alszik, apa iszogat( pedig nem szokott), én meg csak netezgetek.Nagyon izgi.Nem?
2009. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
TV-ünk, 10 hós kisfiunk alszik, az előbb szopizott, alig bírt visszaaludni a petárda durrogásoktól.
2009. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

akkor drukkolunk a barátnődnek, hátha 2010 első babája lesz :)))

én babómhoz be se merek menni, nehogy felkeljen, olyan nehezen aludt el ebben a hangzavarban :)


BUÉK :)

2009. dec. 31. 21:41
 7/24 anonim ***** válasza:
11 hós lányom alszik, én meg netezek, egyedül nevelem.
2009. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Csendesen telik az éjszakánk. A kislányunk (8 hós) nehezen aludt el, csak sírdogált. Én most épp netezek és szotyizok, apa tévézik. Az eső esik nálunk, semmi szilveszteri hangulat az utcákon, mert esőben nem petárdáznak és nem tűzijátékoznak.

Majd jövőre elmegyünk valahova. :)

2009. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

:))

itt ülök a gép előtt:))iwiw,farmvill,meg ez:))

6 hós kislányom sikoltozik a játszószőnyegen:))Apa dolgozik,zenél:(( és egyfolytában eszek:)))

Éjfélkor talán csak egy-két korty pezsi,de még nem döntöttem el,hogy igyak e...mert szoptatok.

És Te?

2009. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
6hos a kisfiam es egesz nap alig aludt, igy orultem amikor 8kor vegre kidolt.Apa gitarozik iszogat es tv-t nez, en netezek es majd tv-zunk egyutt.Remenykedem egy kis osszebujasban is, de ezt majd meglatjuk... ;)) Nem is hianyzik semmi fele bulizas, eleget buliztam 30eves koromig, most marad a fincsi babazgatas,szoptatas szilveszterkor is,mint mindig. BUEK!! :))
2009. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!