Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mind lehet a fogzástól?

Ez mind lehet a fogzástól?

Figyelt kérdés
Aluszékony majdnem egész nap alszik. Volt vizes széklete, 3. napja lázas 38 fokos volt de ma reggelre 39,7 volt alig bírtam levinni. A torka be van gyulladva. Az étvággyal nincsen gond. Sokat sír keservesen. Voltunk dokinál azt mondja be van duzzadva az ínye a foga lesz de ennyi minden mellékhatással? MOst 6 és fél hónapos nincsen foga.
2009. dec. 31. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én itt olvasgatam és innen választottam szert. A torokgyulladással nem egészen értek egyet, mármint hogy a fogzás okozza, de ilyen is előfordul nagyon ritkán. A fogzás általában "nem alvással" jár együtt és nem aluszékonysággal. Én a helyedben megnézetném másik orvossal is!

2009. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia az én babám is beteg lett, piros torok, sok orrváladék. Sokat szenvedtünk, mert be volt dugulva, sokszo kelt sikítva, mert az orra nem szelelt. Az antibiotikum ellenére se múlt az orrfolyás, és egyszer csak kibújt az első fogacska, majd másnap a következő. Szóval nálunk szeritnem a fogzás okozta, mert ahogy kibújt, minden tünet elmúlt. Kíváncsi leszek, mit mond majd a gyerekorvos, 7-én jön megint.
2009. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!